گارد محافظ شاخ گوزنی بر روی دیوار
۱۴۰۰/۰۷/۰۵
نرده آهنی سر دیوار و حفاظ روی دیوار
۱۴۰۰/۰۷/۰۵
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی در ویلا باغ

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
حفاظ شاخ گوزنی در ویلا باغ جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب میگردد دارای طرحی در هم تنیده بوده که کاملا عبور سارقان را غیر ممکن می‌کند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاها ، شرکت‌ها و کارخانجات استفاده میگردد. شاخه‌های بلند و تیز آن مانند شاخ‌های گوزن است و راهی برای عبور دزدان نمی‌گذارد.

حفاظ فلزی دیوار در تهران

تراکم محافظ بالای دیوار

محفاظ شاخ گوزنی یکی از برترین حفاظ های دیوار می باشد این حفاظ اولین طرح از جدیدیرن حفاظ ها موسوم به حفاظ شاخ گوزنی است. شکل این محفاظ ها الهام گرففته از شاخ های تیز گوزن بوده که به صورت دائمی نقش حفاظت را برای این موجود ایفا می کند، محفاظ شاخ گوزنی به طور معمول در ارتفاع ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر و تراکم ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ ساخته و به بازار عرضه می باشد، رنگ آمیزی محفاظ شاخ گوزنی معمولا رنگ کوره ای و پودری می باشد.

شیک ترین حفاظ دیواری

حسن انتخاب نرده محافظ بالای دیوار

محفاظ شاخ گوزنی بر روی بستر های متنوع از جمله دیوارهای فلزی و یا کامپوزیت های مختلف قابلیت اتصال را دارند و این امر موجب شده است از آنها بتوان در محیط های متنوع استفاده نمود. نرده شاخ گوزنی فلزی یکی از برترین و پرفروش ترین نوع حفاظ ها می باشد از آن جا که جنس آن ها فلز می باشد طول عمر بسیاری و البته مقاومت بالایی دارند . سارق هر چقدر حرفه ای باشند در برابر نوک های پیکانی تیز حفاظ شاخ گوزنی کارایی نخواهد داشت به همین علت امنیت کامل فراهم خواهد شد . از این گونه حفاظ ها حتی برای افزایش امنیت در جلوی پنجره ها نیز استفاده می گردد .

انواع حفاظ حیاطی بالای دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912