ایمن ترین و زیبا ترین حفاظ روی دیوار ساختمان
۱۴۰۰/۰۵/۱۲
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
۱۴۰۰/۰۵/۱۲
نمایش همه

انواع مختلف حفاظ روی دیوار

انواع مختلف بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار عبارتند از:

حفاظ شاخ گوزنی: طرح مدل شاخ گوزن ساخته و با میلگردهای برنده برای ایجاد ایمنی از ساختمان کاربرد دارد.

تولید محافظ بالای دیوار

حفاظ بوته‌ای: طرح حفاظ بوته ای نیز همانند مدل قبل می‌باشد و برای محافظت از منازل مسکونی، مدارس، باغ و شرکت‌ها به صورت معمول استفاده می‌شود.
حفاظ نیزار: به شکل یک نیزار طراحی می‌شود که ضریب امنیت بالا، کیفیت و نوع طراحی جالب آن باعث فراهم شدن میزان زیاد رضایت خاطر خریداران شده از این مدل نیز می‌توانید برای حفاظ پنجره نیز استفاده کنید.
حفاظ لاله‌ای: حفاظ لاله ای از طرح های جدید نرده دیوار می‌باشد که به شکل گل لاله ست . این طرح حفاظ که در قسمت بالایی خود شاخه‌ها به صورت نامنظم تعبیه و باعث شده که امنیت لازمه را برای مکان مورد نظر فراهم نمایند.
حفاظ لیلیوم: حفاظ روی دیوار لیلیوم نیز به شکل گل لیلیوم طراحی شده که هر بوته این حفاظ دیوار تعداد قابل توجهی گل لیلیوم و در مقایسه با سایر حفاظ‌ها قیمت بالاتری داشته باشد.
حفاظ آبشاری: طرح حفاظ آبشاری به این صورت میباشد که سرنیزه‌های تیز به صورت آبشار به سمت پایین خم شده‌اند که مانع از ورود افراد متفرقه به داخل مکان مورد نظر خواهند شد.

 

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یکی از محصولات حفاظتی است که با میلگرد تولید شده و برای حفاظ بالای دیوار و درب و به عنوان نرده های امنیتی استفاده می گردند که در ارتفاع های متنوع و استاندارد ۹۰سانت ، ۸۰ سانت ، پنل های دو متری ساخته و تولید می شود. این نوع حفاظ های معروف به شاخ گوزنی بنابر تراکمی که تولید می شوند قیمت های متنوعی دارند که از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین هستند سازندگان شاخ‌گوزنی آنها را در رنگهای بسیاری تولید می کنند که با توجه به سلیقه خریداران تنوع بالایی دارند.

قیمت نصب حفاظ آهنی روی دیوار

حفاظ فلزی دیوار

تولید و ساخت انواع حفاظ بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی از کاربردی ترین طرح از حفاظ های تولید شده ای محسوب می گردد که با توجه به لیست قیمت این محصول می توان آن را تهیه نمود . حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله طرح حفاظ های محسوب می گردد که آن را می توان به آسانی بر روی تمام مدل دیوار ها نصب و اجرا کرد . به سبب طراحی که این محصول از آن برخوردار می باشد، سهم عمده و قابل قبولی از فروش را به خود اختصاص داده وحفاظ شاخ گوزنی را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های متنوع مورد استفاده قرار داد زیرا دارای طراحی ساده ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912