حفاظ‌ های شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۵/۳۰
نصب حفاظ شاخ گوزنی چه مزایای دارد؟
۱۴۰۰/۰۵/۳۰
نمایش همه

ساخت و تولید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه ای ، حفاظ لیلیوم و هر گونه حفاظ آهنی می باشد . هدف این شرکت آرامش خاطر و امنیت شما مشتریان محترم می باشد .حفاظ های جدید حفاظهای دیواری که بر خلاف حفاظهای سنتی که خود بهترین دستگیره برای بالا رفتن و جای پا برای ایستادن روی دیوار را برای سارق فراهم می کند ، دارای ایمنی منحصر به فرد می باشد به طوری که مورد تایید نیروهای امنیتی پیشگیری ناجا نیز قرار گرفته و عبور از آن پس از نصب بر روی دیوار تقریبا غیر ممکن است . زاویه شاخک های این حفاظ طوری طراحی شده اند که به هیچ وجه جایی برای قرار دادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار را نمیدهد .

 

حفاظ روی دیواری

امنیت حفاظ بالای دیوار : 

امنیت خانه با نرده حفاظتی بالای دیوار یک راهکار بسیار مهم می باشد و حفاظ یک شی ماندگار و بادوام است و کالایی نیست که برای شما همه روزه و هر زمان که خواستید در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه کنید این امر نسبتا طولانی و مهم را به یک فرد خبره که دانش لازم را هم دارد بسپارید. این مدل حفاظ علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار گرفته موانعی برای خطرامحافظت در برابر خطرات احتمالی است از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است.حفاظ شاخ گوزنی که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند. میلگرد های بدون نوک مقاومت بهتری در مقابل خمش و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند. در ساخت این نوع از حفاظ از میلگردهای سایز ۸ مقاوم استفاده می شود و نکته قابل توجه این است که حفاظ شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری میشود و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر میرساند. ارتفاع حفاظ معمولا بین ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است ولی با توجه به شرایط و ساختمان مورد استفاده میتوان ارتفاع آن را افزایش داد.

امنیت ساختمان با انواع مدل نرده دیوار

محافظ روی دیوار تهران

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

حفاظ روی دیوار لیلیوم، حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی،حفاظ روی دیوار آبشاری ، حفاظ روی دیوار نیزار،حفاظ روی دیوار بوته ای، حفاظ روی دیوار بوته ای، حفاظ روی دیوار سر نیزه ای، حفاظ روی دیوار مدل اف مدل هایی که در بالا از آنها نام یاد شد از به روز ترین و پرمصرف ترین طرح های موجود در بازار می باشند که هر کدام بر حسب طراحی و نوع طراحیشان جهت نصب و اجرا روی دیوار مناسب می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912