قیمت نصب و ساخت حفاظ آهنی درب ساختمان
۱۴۰۰/۱۰/۰۳
حفاظ دیوار شاخ گوزنی با رنگ کوره ای بالای دیوار
۱۴۰۰/۱۰/۰۳
نمایش همه

نصب حافظ کشویی درب آپارتمان

انواع حفاظ کشویی
برای نصب حفاظ کشویی میتوان از انواع متریال برای درب کشویی خود استفاده شود .انواع آهنی این درب ها از متریال های دیگر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و آن هم مقاومت و دوام بالای آهن نسبت به سایر متریال است. اما درب هایی از انواع MDF و PVC نیز تولید میشوند و می توانید از بازار تهیه نمایید.البته فارغ از جنس درب ها، باید این نکته را خاطرنشان کرد که نرده آکاردئونی در برابر شرایط جوی متنوع به سختی واکنش نشان داده و دیر خراب میشوند.

نصب حافظ کشویی درب آپارتمان

قیمت درب و حفاظ آکاردئونی

گارد ها ها و دربهای آکاردئونی از آنجا که از جنس آهن تولید می‌شوند و قیمت آهن نوسانات دارد در نتیجه قیمت این نوع درب ها به شدت در حال افزایش و کاهش می باشد و از آنجا که تنها و انواع گوناگونی از این درها دارد آنها هم بر روی قیمت تاثیرگذار هستند اضافه خدمت دقیقی نمی‌توان برای آنها بیان نمود و قیمت‌ها کاملاً به روز می باشد.

 قیمت درب محافظ کشویی

انواع درب محافظ آکاردئونی

درب آکاردئونی تنها بر روی درب آپارتمان نصب نمی گردد بلکه در ساختمان های پر رفت و آمد تجاری و اداری می توان درب اصلی ساختمان ورودی پارکینگ و درب واحدها و حتی پنجره و بالکن را با استفاده از نرده های کشویی فلزی آکاردئونی ایمن سازی نمود این درب ها در کنار سایر سیستم های حفاظتی، امنیت داخل ساختمان را افزایش می دهند.

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912