حفاظ روی دیوار
۱۴۰۰/۰۴/۲۰
حفاظ روی دیوار سنگی
۱۴۰۰/۰۴/۲۰
نمایش همه

گارد شاخ گوزنی بالای دیوار

گارد شاخ گوزنی بالای دیوار بسیار ایمن است و به افراد اجازه عبور نمی دهد . برای دیوارهای کوتاه بسیار مناسب است بطوری که روی زمین عبور از روی حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن است . در تمام مکانها می توان از حفاظ شاخ گوزنی دیوار استفاده کرد . احتمال سرقت از حفاظ شاخ گوزنی بسیار پایین است . کیفیت و دوام حفاظ شاخ گوزنی بسیار بالا است . حفاظ کمک  تولید کننده مستقیم انواع شاخ گوزنی رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت میباشد .

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی

تعداد شاخه اصلی در یک را تراکم میگویند و هرچه این تعداد بیشتر باشد یعنی فاصله میله ها کمتر بوده و کیفین بهتری دارد.شاخک های اصلی بلند تر از بقیه شاخه ها هستند و ارتفاع حفاظ با آنها سنجیده میشود. مثلا در یک نرده با تراکم سیزده تعداد شاخه های اصلی در دو متر سیزده عدد است . فاصله تقریبی میلگردها هم از تقسیم نمودن طول نرده که دو متر است بر تراکم که سیزده است بدت می آید . در مثال فوق فاصله بین شاخه های اصلی حدود ۱۵ سانتیمتر است.شاخ های اصلی بطور مستقیم به شاسی کار جوشکاری میشوند. ارتفاع شاخه های اصلی برابر ارتفاع نرده است و شاخکهای فرعی به آنها جوشکاری میشوند.

حفاظ فلزی دیواررشت

نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی باید با انواع بستر دیوار آشنا باشیم. برای دیوارهای مختلف بستر ودرپوش‌های متنوعی وجود دارد که یک نصاب باید با انواع مختلف آن آشنا باشد. در این قسمت با انواع درپوش‌های دیوار آشنا خواهید شد. باید به خاطر داشته باشید که درپوش به بخشی از مصالح ساختمانی مانند سنگ یا فلز که بر روی دیوارهای بیرونی که در سمت نما نصب می‌شوند گفته می‌شود.

اجرت نصب انواع حفاظ و قیمت حفاظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912