نرده آهنی سر دیوار و حفاظ روی دیوار
۱۴۰۰/۰۷/۰۹
حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی چه مزیتی دارند؟
۱۴۰۰/۰۷/۰۹
نمایش همه

تراکم نرده های گارد شاخ گوزنی

تراکم و ارتفاع نرده های شاخ گوزنی و قیمت آن ها
تراکم نرده های گارد شاخ گوزنی بصورت تعداد ردیف های اصلی میلگرد در طول دو متر محاسبه می گردد که شاخه های فرعی به آن متصل می گرددمحافظ های شاخ گوزنی بطور معمول در تراکم های ۸ ردیف ،۱۰ ردیف،۱۲ ردیف ،۱۵ردیف،۱۹ردیف و ۲۵ ردیف تولید می گرددتراکم استاندارد یاد شده شده ۱۲ ردیف در هر شاخه دومتری می باشد. اما شما میتوانید تراکم مدنظر خودتان را نیز سفارش دهید.ارتفاع گارد محافظ میتواند از ۵۰cm تا ۱۴۰cm باشد. اما برای گزینش ارتفاع گارد های بالای دیوار باید به عوامل متعددی مانند امنیت منطقه،ارتفاع دیوار خود و همچنین دیوار همسایه توجه کرد پیشنهاد ما طبق سال ها تجربه کاری استفاده از حفاظ هایی با ارتفاع ۹۰ تا ۱۲۰ هست. محافظ هایی در این حدود ارتفاع مورد تایید کارشناسان نیز هستند.

حفاظ بالای دیواری

نرده حفاظ شاخ گوزنی درتهران

حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز دست کمی از شاخ های قوی گوزن نداشته و نرده حفاظ شاخ گوزنی درتهران از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع محفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می گردد . نرده محفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح نرده حفاظ بوده و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند. محفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از برترین ابزار برای بالا بردن امنیت ویلا ها ، ساختمانهای مسکونی و مناطق محافظت شده می‌باشند.

بهترین راهکارها برای افزایش ایمنی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ بالای دیوار

محافظ بالای دیواری 

 

علت اصلی این ونه حفاظ تشابه ظاهری آن به شاخ گوزن است. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها امنیت بسیار بالایی دارد. این نوع حفاظ ها برترین و ایمن ترین نوع حفاظ برای بالا بردن امنیت منازل مسکونی، مناطق تفریحی، ادارات، ویلا های درون شهری و برون شهری و غیره هستندعلاوه بر شباهت ظاهری از لحاظ استحکام نیز بسیار به شاخ گوزن نزدیک است.این نوع حفاظ از لحاظ بصری نیز جزء زیباترین نوع حفاظ ها محسوب می‌شوند.در روزگاران گذشته استفاده از روش های مبتدی و پیش پا افتاده ایبه کار گرفته میشد اما اینروزها انواع و اقسام محصولات امنیتی و محافظتی مانند دوربین مدار بسته ، سیستم دزدگیر ، درب ضدسرقت و سایر تجهیزات با توجه به شرایط و بودجه در خدمت همه است . افزایش ایمنی در حریم شخصی همیشه دغدغه ما بوده و هست و خواهد بود ولی بیشتر مردم بیشتر به امنیت داخل خانه اهمیت میدهند و به معضل حفاظت از بیرون یا ورودی خانه و دیوارها فکر نمیکنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912