پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره نوعی پنجره است که از جنس UPVC (پلی وینیل کلراید) ساخته شده و دارای دو لایه ورقهای شیشه‌ای است. این نوع پنجره با داشتن دو لایه شیشه و فضایی بین آنها که با گاز نیتروژن پر شده، عایق حرارتی و صوتی بالایی را فراهم می‌کند. UPVC یک مواد مصنوعی با ویژگی‌های مقاومت در برابر رطوبت، حرارت و سایش است که از آن به عنوان جایگزینی مقرون به صرفه برای چوب در صنعت ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. پنجره‌های دوجداره UPVC به دلیل عمر طولانی، قابلیت نگهداری آسان و عایق بودن در برابر حرارت و صدا، انتخاب مناسبی برای منازل و ساختمان‌های مسکونی و تجاری می‌باشند.

چگونگی خرید پنجره upvc دوجداره و درب upvc موضوع مورد بحث ما در این مقاله است که قصد داریم به طور مفصل به آن بپردازیم. این روزها با پیشرفت تکنولوژی انواع متفاوت پنجره های UPVC جایگزین پنجره های آهنی و قدیمی شده اند. زیبایی و سادگی این پنجره ها در کنار قابلیت هایی که دارند، باعث استقبال و محبوبیت فراوان این پنجره ها در صنعت ساختمان سازی مدرن شده است. پنجره UPVC از مزایا و قابلیت های بسیاری نسبت به پنجره های ابتدایی برخوردار است. در واقع این پنجره ها عایق حرارتی بسیار مناسبی هستند و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. در این نوع پنجره ها با افزایش تعداد جداره ، زمانی که هوا بین این جداره ها قرار می گیرد، نوعی عایق گرما و سرما ایجاد شده و مانع اتلاف انرژی می گردد.

محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

خرید پنجره upvc دوجداره

در بحث چگونگی خرید پنجره upvc دوجداره و درب upvc می توان به این نکته اشاره کرد که این پنجره ها نصب آسانی دارند و مانع ورود انواع میکروب ها و حشرات به داخل منزل می شوند. مقاومت بالایی در برابر عبور نور خورشید داشته و می توان از آن ها به عنوان عایق صوتی قدرتمند نام برد. وجود این قابلیت ها در پنجره های UPVC آن ها را از انواع پنجره های چوبی یا آهنی قدیمی متمایز ساخته است. باتوجه به وجود این نقاط قوت در محصولات UPVC، این پنجره ها در منازل و ساختمان های قدیمی قابل استفاده نیستند، چرا که؛ ظاهر و شکل ساختمان های قدیمی با این پنجره ها سازگار نمی باشد. همچنین برای خرید این پنجره ها نیاز است تا در ابتدا هزینه نسبتاً بالایی را بپردازید. درصورتی که مشکل یا خرابی برای پنجره UPVC به وجود بیاید نیاز است تا کل پنجره جدا شده و پس از تعمیر یا تعویض در محل خود نصب شود. پنجره های UPVC در دسته بندی های متنوعی جای می گیرند. در حقیقت؛ این نوع پنجره ها بر اساس نوع باز و بسته شدن، جنس قاب پنجره و نوع شیشه، دسته بندی می شوند.

تناسب قیمت و کیفیت پروفیل های پنجره دوجداره

نکات مهم در مرکز فروش پنجره upvc دوجداره

در صورتی که تصمیم به خرید درب یا پنجره UPVC دوجداره دارید نیاز است تا مرکز فروش پنجره upvc دوجداره و درب upvc را با توجه به نکاتی در این باره مد نظر قرار دهید. در این صورت می توانید خرید مناسب و سازگاری با محیط مورد نظر به جهت نصب این پنجره ها، داشته باشید. قدم اول در خرید پنجره های UPVC و درب UPVC مراجعه به شرکت های معتبر و متبحر در این زمینه است. نیاز است تا در هنگام نصب از نصاب و یا شرکتی که خدمات نصب را ارائه می دهد حتماً ضمانت نامه دارای اعتبار دریافت کنید. نیاز است تا در هنگام خرید انواع درب و پنجره های UPVC قیمت آن ها را نیز مد نظر قرار دهیم.

بهتر است در خصوص چگونگی خرید پنجره upvc دوجداره و درب upvc از خرید با قیمت پایین خودداری کنید و در جستجوی نوع باکیفیت آن باشید. در صورت خرید درب و پنجره UPVC ارزان، نباید انتظار کیفیت و مرغوبیت از کالا را داشت. عوامل مختلفی تعیین کننده قیمت و کیفیت در انواع پنجره های UPVC دوجداره هستند که باید در هنگام خرید به آن ها توجه کنید. این عوامل عبارت اند از: تقویت کننده گالوانیزه، نوار درزبندی، پروفیل پنجره، اتصالات و یراق آلات، نوع شیشه، طراحی پنجره و نصب و خدمات پس از فروش, که در ادامه به بررسی هر کدام به صورت مختصر می پردازیم.

تقویت کننده گالوانیزه

نقش تقویت کننده گالوانیزه در انواع پنجره های دوجداره حفظ مقاومت و استحکام پنجره می باشد که نیاز است در هنگام خرید آن را مد نظر قرار دهید. تقویت کننده گالوانیزه همچنین به رگلاژ یراق آلات کمک می کند. در یک پنجره مرغوب، ایمن و باکیفیت، ضخامت ورق های گالوانیزه درون پروفیل آن از ۵.۱ میلی متر کمتر نیست.

قیمت پروفیل UPVC

اهمیت پروفیل در قیمت پنجره upvc دوجداره و درب upvc

در بحث قیمت پنجره upvc دوجداره و درب upvc توجه به پروفیل ها اهمیت بالایی دارد. پروفیل هایی که در پنجره های UPVC استفاده می شوند، بسیار مرغوب و پرطرف دار هستند. این پروفیل ها عایق مناسبی در برابر سرما، گرما و صداها می باشند. از استحکام و مقاومت بالایی برخوردارند و طراحی آن ها چشمگیر و منحصربه فرد است. این پروفیل ها قیمت مناسبی دارند که به محبوبیت آن ها افزوده است. در واقع مهم ترین و اساسی ترین بخش یک پنجره دوجداره، نوع پروفیلی است که در آن استفاده شده است. توجه به ضخامت و جنس دیواره نیز، مهم است. درگذشته جنس پروفیل های پنجره های دوجداره از آلومینیوم یا آهن بود این پروفیل ها مزایایی بسیار کمی داشتند و عایق خوبی برای انرژی و صدا نبودند. پروفیل های UPVC امروزه که بسیار پرکاربردتر و برجسته تر هستند جایگزین انواع قدیمی شده اند. ضخامت دیواره پروفیل عامل دیگر تعیین کننده کیفیت و مرغوبیت پنجره های دوجداره است. ضخامت استاندارد تعیین شده برای پروفیل پنجره های دوجداره مقدار ۳ میلی متر است. هر اندازه ضخامت پنجره از این مقدار کمتر باشد نشان دهنده این است که پنجره ۲ جداره کیفیت پایینی دارد.

توجه به اتصالات و یراق آلات در چگونگی خرید پنجره upvc دوجداره و درب upvc

با توجه به این که استفاده از اتصالات و یراق آلات باکیفیت و مرغوب در پنجره های دوجداره، مستلزم پرداخت هزینه های بالا توسط شرکت های تولیدکننده است، برخی از شرکت ها به جهت کاهش این هزینه ها از لوازم نامرغوب با قیمت پایین استفاده می کنند. به همین دلیل نیاز است تا به جهت خرید پنجره دوجداره UPVC یک شرکت معتبر و به نام را انتخاب کنید.

محصولات پنجره دوجداره UPVC

محاسبه قیمت پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل وینتک

در این بخش، ما به محاسبه قیمت پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل وینتک می‌پردازیم. برای این منظور، ابتدا ابعاد و مشخصات پنجره را به دقت اندازه‌گیری کنید. سپس با استفاده از جدول قیمت‌های موجود برای پروفیل وینتک، قیمت مورد نیاز را محاسبه کنید. برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل وینتک، ابتدا ابعاد پنجره را به دقت اندازه‌گیری کنید. سپس اطلاعات مربوط به نوع بازشو، تعداد حفره داخل پروفیل، و نوع شیشه را مشخص کنید.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل هافمن

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل هافمن، ابتدا نیاز است که ابعاد و ویژگی‌های مورد نیاز را جمع‌آوری کنید. سپس با توجه به جدول قیمت‌های موجود برای پروفیل هافمن، قیمت نهایی را محاسبه نمایید. جهت محاسبه قیمت پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل هافمن، مشخصات مهمی از جمله ابعاد، نوع بازشو، و نوع شیشه را مشخص کنید. سپس با استفاده از جدول قیمت‌های موجود، قیمت نهایی را محاسبه نمایید.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل فوبوس

در این بخش، به محاسبه قیمت پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل فوبوس می‌پردازیم. جهت انجام این محاسبات، نیاز است که ابعاد و مشخصات مورد نیاز را جمع‌آوری نموده و با استفاده از جدول قیمت‌های موجود، قیمت نهایی را محاسبه نمایید. به منظور محاسبه قیمت پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل فوبوس، ابتدا باید ابعاد و ویژگی‌های پنجره را به دقت مشخص کنید. سپس با استفاده از جدول قیمت‌های فوبوس، قیمت نهایی را محاسبه نمایید.پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک بهتر است یا پنجره دوجداره upvc؟

نوع شیشه انتخابی مناسب در فروش پنجره upvc دوجداره و درب upvc

در بحث فروش پنجره upvc دوجداره و درب upvc توجه به یک شیشه مناسب نیز، ضروری است. ویژگی های مطلوب آن عبارت اند: از ضخامت شیشه، رطوبت گیر شیشه، خلا موجود بین شیشه ها و چسب شیشه. در مورد ضخامت شیشه باید گفت، در صورتی که بخواهید عایق قوی تری در برابر صداها داشته باشید نیاز است تا شیشه ای را انتخاب کنید که ضخامت لایه های به کار رفته در آن با هم متفاوت باشند. متفاوت بودن ضخامت لایه های شیشه در پنجره های دوجداره باعث ایجاد اختلال بیشتر در برابر امواج صوتی بیرونی می شود درنتیجه کیفیت شیشه دوجداره افزایش می یابد. در مورد چسب شیشه ای به کار رفته در پنجره های دوجداره می توان به چسب پلی سولفات به عنوان چسب مرغوب و باکیفیت اشاره کرد.

درصورتی که چسب شیشه پنجره دوجداره نامرغوب و بی کیفیت باشد در اثر تابش نور خورشید خاصیت چسبندگی آن از دست می رود. نقش رطوبت گیر نیز در شیشه پنجره های ۲ جداره این است که مانع از تشکیل بخار بر روی شیشه ها می شود. نیاز است تا به کیفیت رطوبت گیر شیشه نیز توجه شود. در زمان تزریق گاز بین لایه های ۲ شیشه، نیاز است تا خلاء در بین لایه های ۲ شیشه ایجاد شود درصورتی که تولیدکنندگان این خلاء را ایجاد نکنند کیفیت شیشه افت پیدا می کند.

قیمت آنلاین درب و پنجره UPVC
سوالات متداول در ارتباط با پنجره دوجداره

اهمیت به نوار درزبندی در چگونگی خرید پنجره upvc دوجداره

نوع نوار درزبندی استفاده شده در پنجره دوجداره نیز تعیین کننده قیمت و کیفیت آن است. نوارهای لاستیکی EPDM اصل جزء باکیفیت ترین و شناخته شده ترین نوارهای درزبندی در پنجره های دوجداره هستند. این نوارها مقاومت بالایی در برابر تابش نور خورشید دارند که وظیفه آن ها مقاومت در برابر باز و بسته شدن پنجره ها و درها است. در صورت استفاده از نوارهای درزبندی بی کیفیت، به مرور این نوارها آسیب دیده و از بین می روند و باعث ورود صداهای محیطی و انواع آلودگی های صوتی، سرما یا گرما به داخل ساختمان می شوند.

در مباحث مربوط به چگونگی خرید پنجره upvc دوجداره و درب upvc طراحی پنجره دوجداره نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در این میان گاهی طراحان با هدف کاهش هزینه های تقبل شده توسط شما، مصالح ارزان تری را در ساخت خانه استفاده می کنند.

قیمت روز پنجره UPVC و درب دوجداره

مرکز خرید پنجره UPVC دوجداره

خرید پنجره UPVC دوجداره یکی از تصمیمات مهم در فرآیند ساخت یا تجدید نظر خانه‌ی شماست. پنجره‌های UPVC دوجداره به دلیل ویژگی‌های بیشتری که دارند، از جمله عایق بودن در برابر صدا و حرارت، مقاومت در برابر هوا، ضد زنگ بودن و داشتن عمر طولانی، انتخاب مناسبی برای خانه‌ها و ساختمان‌های مسکونی و تجاری می‌باشند. برای خرید پنجره UPVC دوجداره، ابتدا نیاز است که به دقت نیازمندی‌های خود را مشخص کنید. ابعاد دقیق پنجره‌ها، نوع و شکل بازشو، نوع شیشه، و سایر ویژگی‌های مورد نیاز باید مدنظر قرار گیرند. پس از تعیین نیازمندی‌ها، مراجعه به فروشگاه‌ حفاظ کمک پنجره UPVC دوجداره امری اساسی است. در این مراحل، می‌توانید از نمونه‌ها و کاتالوگ‌های موجود استفاده کنید تا بهترین پنجره را با توجه به سلیقه و نیازهای خود انتخاب کنید. بررسی کیفیت پروفیل UPVC، نوع شیشه، سیستم هوایی و آب بندی، و یراق آلات استفاده شده در پنجره، از جمله مواردی است که باید در نظر گرفته شوند. همچنین، قیمت و گارانتی محصول نیز از جمله عوامل مهم در خرید پنجره UPVC دوجداره می‌باشد. در نهایت، پس از انتخاب و خرید پنجره UPVC دوجداره، مطمئن شوید که نصب آن با کیفیت و توسط تکنسین‌های ماهر و مجرب انجام شود تا از عملکرد بهتر و بیشتر این پنجره‌ها بهره‌مند شوید.

چرا پنجره لولایی عایق تر از مدل کشویی می باشد؟

نصب پنجره upvc دوجداره و درب upvc

در زمینه نصب پنجره upvc دوجداره و درب upvc به سراغ شرکت هایی بروید که استانداردهای لازم را رعایت می کنند. پس از این که پنجره دوجداره UPVC موردنظر خود را انتخاب کردید، نیاز است تا در زمینه خدمات پس از فروش و نصب آن نیز اطلاعات کسب کنید. در مرحله انتخاب نوع پنجره نیاز است مشخص کنید ساختمان شما تجاری است یا مسکونی که با توجه به این مورد از محصولات لولایی یا کشویی استفاده می شود.به دلیل افزایش پهنا در پروفیل های کشویی قیمت آنها نیز افزایش می یابد. از مزیت های پروفیل های کشویی این است که در ساختمان هایی که از پرده برای پنجره استفاده می شود، گزینه مناسبی هستند. پروفیل های لولادار برای پنجره های پرده دار مناسب نیستند چرا که در زمان باز و بسته کردن پنجره به مشکل خواهیم خورد. در این مورد پروفیل های کشویی گزینه مناسب تری هستند. به جهت نصب درب های دوجداره نیاز است تا حتماً از پروفیل مخصوص درب استفاده شود. از استفاده پروفیل پنجره برای درب، با هدف کاهش هزینه، خودداری کنید.

در کنار اتوبان از چه نوع پنجره ای استفاده کنیم که آلودگی صوتی را کاهش دهد؟
چرا صدای زوزه باد در پنجره نصب شده در طبقات بالا شنیده می شود؟

نصب پنجره های کشویی دوجداره

اغلب در پنجره آشپزخانه از نوع کشویی استفاده می شود زیرا در صورت باز شدن پنجره، فضایی از آشپزخانه اشغال نمی شود. پنجره های لولایی عایق قوی تری در برابر صوت، گرما یا سرما هستند. در نوع لولایی به دلیل اینکه پنجره با فشار بیشتری بسته می شود صداها، سرما یا گرما به میزان کمتری به داخل نفوذ می کند. در نوع کشویی باتوجه به اینکه پنجره روی یک ریل باز می شود، باز فضای اندکی باقی می ماند که در نهایت نسبت به نوع لولایی، باعث نفوذ بیشتر عوامل محیطی، به داخل ساختمان است.

در هنگام نصب نیاز است تا از نصاب شرکت نصب بخواهید با فوم مخصوص فاصله بین درب و پنجره و دیواره ها پر شود و پس از خشک شدن با چسب مخصوص آن پوشانده شود. این عمل با هدف جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب از این قسمت ها صورت می گیرد. پس از نصب پنجره دوجداره در محل مورد نظر، درصورتی که با هرگونه مشکل یا ایراد فنی برخورد کردید می توانید با برقراری تماس با شرکت تولیدکننده درصدد رفع مشکل خود برآیید. از متخصصان در این زمینه بخواهید هر چند وقت یک بار پنجره دوجداره نصب شده را بررسی کنند تا از بروز مشکلات عمده در آینده جلوگیری شود.

بهترین نوع شیشه دوجداره کدام است؟
بهترین پروفیل UPVC چه پروفیلی می باشد؟

با هدف راهنمایی شما در چگونگی خرید پنجره upvc دوجداره و درب upvc ارائه شد. به جهت خرید درب و پنجره UPVC نیاز است تا به سراغ متخصصین و شرکت های معتبر در این زمینه بروید. تولیدکنندگان بسیاری در این زمینه فعالیت دارند و به تولید و نصب انواع پنجره های دوجداره می پردازند. شرکت های پلاس پن، ماژول، محیا پنجره، ویستا بست، وین تک و … تعدادی از مراکز فروش معتبر در زمینه ساخت انواع پنجره و درب های UPVC هستند. از طریق ارتباط با این شرکت ها یا هر شرکت معتبر دیگر و کسب مشاوره در این زمینه، پنجره یا درب دوجداره مناسب و مورد نظر خود را خریداری کنید. به ویژگی های محیطی مانند مدل یا شکل پنجره، کاربرد فضایی که پنجره دارد مانند اتاق یا آشپزخانه، محیط اطراف ساختمان و … توجه کنید. باتوجه به ویژگی ها و شرایط محیط مورد نظر به جهت نصب پنجره یا درب دوجداره upvc ، و مشاوره با متخصصان مرکز خرید، درب یا پنجره هماهنگ با محیط را انتخاب کنید.

8378 678 0912