حفاظ نخل مرداب

ساخت و نصب انواع حفاظ در طرح های متنوع و مختلف

حفاظ دیواری مدل نخل مرداب:

حفاظ دیواری مدل نخل مرداب یکی از بهترین مدل های طراحی و اجرا شده توسط شرکت “حفاظ کمک” می باشد. این نوع حفاظ دیواری مدل نخل مرداب در عین طراحی زیبا و بسیار شیک خود از عرض مناسبی هم برخوردار است.

حفاظ نخل مرداب متن 1

با اینکه مدل های زیادی از حفاظ های روی دیوار، الهام گرفته از طبیعت می باشند ولی حفاظ دیواری مدل نخل مرداب طبیعی ترین و نزدیک ترین شکل ممکن به طبیعت است.

با خرید حفاظ دیواری مدل نخل مرداب که در نگاه اول بسیار زیبا و شیک می باشد می توانید یک تصویر بسیار زیبا در ذهن فرد مهمان به یادگار بگذارید. این مدل از حفاظ دیوار ساختمان از نسل های جدید تولید شده در کشور می باشد که از طرفداران خاص برای خود که اهل مد و زیبایی در ویو ساختمان هستند برخوردار می باشد.

این نوع حفاظ روی دیوار مناسب برای ساختمان های مسکونی و ویلایی می باشد و همچنین بهترین گزینه برای خرید حفاظ برای کارخانجات و شرکت ها و منازل ویلایی حیاط دار می تواند باشد. حفاظ دیواری مدل نخل مرداب بی شک یک روش مطمئن برای حفاظت از محیط کار و حفاظ دیوار محوطه حیاط می باشد.

بررسی رنگ و ظاهر حفاظ دیواری مدل نخل مرداب

با خرید حفاظ دیوار ساختمان به شکل نخل مرداب می توانید با توجه به ویو و نمای بیرونی ساختمان در هر رنگی می توانید سفارش دهید ولی اغلب پر مصرف ترین رنگ ها برای خرید حفاظ به رنگ های مشکی, سفید, قهوه ای سوخته می باشد.

شرکت “حفاظ کمک آهن سازه” با بیش از دو دهه فعالیت در تولید انواع درب ضد سرقت آکاردئونی, حفاظ روی دیوار, نرده راه پله و بالکن و … هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ حفاظ دیواری مدل نخل مرداب برای خریدار ندارد.

از ویژگی های حفاظ دیواری مدل نخل مرداب این است که شما می توانید با خرید و نصب حفاظ علاوه بر اینکه به ایجاد امنیت محیط زندگی و یا محل کار خود اقدام می نمایید می توانید به ظاهر و نمای خارجی دیوارهای ساختمان خود جلوه ی ویژه ای داده و از جذابیت خاص بر خوردار نمایید.

از لحاظ امنیت هم این مدل حفاظ ها در نسل جدید از ایمن ترین مدل های حفاظ دیوار ساختمان به شمار می روند و با اتافاع ۸۰ تا ۱۲۰ متری خود در ردیف های یک متری تولید می گردد که به دلیل وجود شاخه های انبوه و زیادی که در بالای خود دارد کاملا مانع به دسترسی می گردد با اینکه عرض این مدل حفاظ روی دیوار از مدل های بوته ای و شاخ گوزنی کمتر می باشد ولی از امنیت بالاتری برخوردار است.

قیمت مقرون به صرفه حفاظ دیواری مدل نخل مرداب از دیگر ویژگی های این مدل می باشد با خرید و نصب حفاظ می توان امنیت محیط خود را تضمین نمود و امکان سرقت از محیط منزل و یا محل کار به حداقل ممکن رساند. با خرید حفاظ به قیمت خیلی مناسبی که دارد با هیچ روش مشابهی شما نمی توانید تا این حد و اندازه امنیت بالایی را برای خود فراهم نمایید.

شکل ظاهری این نوع حفاظ به این صورت است که در انتهای شاخه های قوس دار گلی شبیه به گل مرداب وصل شده است. در این مدل حفاظ دیوار ساختمان شاخه های گل مرداب به صورت قرینه از پایین به هم و شاسی وصل می باشند که شاسی حفاظ به طول تقریبی یک متر می باشد, روش نصب حفاظ برای حفظ ظاهر زیبای آن به این شکل است که شاسی ها در هنگام نصب باید در کنار هم چیده شود تا تقارن آن به هم نریزد.

حفاظ نخل مرداب متن 2

جنس حفاظ و نحوه تولید آن به چه شکل می باشد؟

حفاظ دیواری مدل نخل مرداب به دلیل گل های بالای هر شاخه خود نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای انبوه تر دیده می شوند, این مدل حفاظ دیوار محوطه حیاط دارای نقاط جوش خیلی زیادی می باشد و دسترسی و عبور از آن به دلیل گل های متعدد موجود روی شاخه ها غیر ممکن و دشوار می باشد. به همین علت است که از ایمنی خیلی بالاتری برخوردار می باشد.

نحوه تولید و ساخت حفاظ دیواری مدل نخل مرداب به این صورت می باشد که در ابتدا میلگرد ها به صورت مورب توسط گیوتین بریده می شود تا دارای نوک برنده و تیزی باشند که این حالت مهم ترین قسمت برای  بخش تولید می باشد چون هر چه قدر حفاظ تیز و برنده باشد از امنیت بالاتری هم برخوردار می گردد.

بعد از این کار با اتصال گلبرگ ها به میلگرد های قوس دار شده و در نهایت نصب آن به انتهای میلگرد پایه جوش زده می شود سپس همین شاخه ها در فاصله های تعیین شده به شاسی حفاظ وصل می شود. و بعد مطابق سلیقه خریدار رنگ زده می شود.

به دلیل اینکه در این مدل از حفاظ دیوار ساختمان نقاط جوش بسیار زیاد می باشد به همین علت اهمیت استحکام جوش ها برای استحکام حفاظ ها خیلی مهم می باشد, نرده های حفاظ روی دیوار به دو شکل جوشکاری می گردد اولی به شکل معمولی و دومی به صورت co2 . روش های معمولی که الکترودی هم می گویند همان مدل جوشکاری به روش قدیمی و مرسوم می باشد که برای خود از مشکلات متعددی برخوردار می باشد.

یکی از مشکلات شایع روش الکترودی این است که نقطه ی جوش خورده باید بعد از هر بار جوش تمیز گردد تا ظاهری زیبایی داشته باشد ولی به دلیل نوک های تیز و برنده حفاظ دیواری مدل نخل مرداب این کار سخت و یا غیر ممکن است. و همچنین نسبت به مدل co2 از استحکام خیلی بالا و مطلوبی برخوردار نمی باشد. ولی مدل دوم یا همان  co2 علاوه بر ظاهر زیبا و تمیزش از مقاومت بالاتری هم برخوردار می باشد و به هیچ وجه از هم گسیختگی اتصالات امکان پذیر نمی باشد.

شرکت “حفاظ کمک آهن سازه” به عنوان بهترین ها در تولید و فروش انواع درب ضد سرقت و نرده ها و حفاظ روی دیوار و انواع حفاظ دیوار محوطه حیاط و حفاظ دیوار ساختمان با بیش از بیست سال سابقه در تولید حجم قابل توجه از نیاز سالانه بازار به حفاظ های ساختمانی را تامین می نماید.

حفاظ نخل مرداب متن 3