حفاظ شاخ گوزنی

خرید حفاظ شاخ گوزنی بهترین راه با قیمت مناسب برای ورودی دیوار حیاط و ساختمان است. نرده شاخ گوزنی فلزی که با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ کله گوزنی، نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط و حتی حفاظ سر گاوی شناخته می شود. حفاظ شاخ گوزنی بهترین نوع نرده حفاظ روی دیوار است که تراکم حفاظ شاخ گوزنی میلگرد های گیوتین خورده نوک تیز در هم تنیده و مدل زیبایی دارد که با ترکیب با دیوار سنگی بسیار شکیل و زیبا میشوند . نرده شاخ گوزنی ضریب ایمنی بسیار بالایی نسبت به تمامی حفاظ های روی دیوار دارد. حفاظ شاخ گوزنی با تراکم مختلف داری مزیت هایی نسب به بقیه ی نرده حفاظ ها دارد که قیمت این طرح نرده سر دیوار نسبت به تمامی حفاظ ها بسیار کم است.

 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی نوک تیز

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی بصورت متری و با توجه به ارتفاع و تراکم تعیین می گردد. حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ هایی است که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر سبب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد. نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی می باشد و همین امر موجب شده تا در مدت کوناهی بسیار پر طرفدار شود. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ ‌های دیوار، می‌باشد. این نوع حفاظ که شامل انواع مختلفی می‌شود، کارایی بسیار فراوانی در تامین امنیت محوطه‌ های مختلف نظیر کارگاه ‌ها و خانه ‌ها دارد.

 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخه گوزنی بهترین نوع  از ساخت حفاظ روی دیوار نرده حفاظ شاخ گوزنی است؛ که برای جلوگیری از ورود سارقان انواع مختلف حفاظ دیوار حیاط ، نرده حفاط کارگاهی، نرده فلزی بالکن و… نصب می شوند. در زمان های قدیم از سیم خاردار استفاده می کردند، اما امروزه جای خود را به انواع نرده حفاظ دادند.

نرده حفاظ شاخ گوزنی دارای قابلیت رنگ پذیری با رنگ های دلخواه را دارد؛ همچنین در برابر نور خورشید، باران و … ثابت هستند و توسط رنگ های کوره ای الکترو استاتیک رنگ آمیزی می شوند. این نوع رنگ در کوره در دمای بالا قرار می گیرد؛  همچنین خاصیت زنگ زدگی نیز ندارند.  هم می توانید از رنگ های مرغوب و هم متناسب با نمای ساختمان انتخاب کنید. مهم ترین گزینه در ساخت حفاظ روی دیوار جنس متریال است. برای ساخت این حفاظ ها از بهترین آهن استفاده می شود؛ هر چه تراکم آن بالا باشد رد شدن از آنها دشوار تر است.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار از استاندارد مطلوبی برخوردار می باشد. هر چه تراکم کمتر باشد وزن آن سبک تر است؛ همچنین اندازه بلندی و جنس متریال نیز روی وزن حفاظ تاثیر می گذارند. این نوع حفاظ بر روی هر نوع دیواری نصب می شود.و قابلیت نور پردازی نیز دارد. بدون شک برای داشتن یک حفاظ خوب که هم استحکام لازم و هم کیفیت و زیبایی داشته باشد باید هزینه بیشتری بپردازید. قیمت نرده حفاظ نوع شاخ گوزنی برای روی دیوار را  تراکم ، ارتفاع ، اندازه، متراژ تعیین می کنند.همیشه هم قیمت آن یکسان نیست و بستگی به نوع نظر مشتری دارد.

۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳

۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴

 

جدول قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

جدول قیمت و تراکم هر متر حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی جزو حفاظ ‌های نسل جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. طراحی این حفاظ به گونه ای می باشد که الهام گرفته از شاخ گوزن می باشد و بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به کار می‌رود. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ روی دیوار نسل جدید محسوب میشود. که به علت مدل و نوع ساختار در بازار خواهان های زیادی دارد طرح و مدل  این نرده با الگو گرفتن از شاخ های گوزن به وجود آمد. نرده شاخ گوزنی علاوه بر ایجاد امنیت از زیبایی و ظرافت نیز برخوردار است . این نرده جزء اولین مدلهای نرده روی دیوار نسل جدید محسوب می شود. این نوع حفاظ روی دیوار در ابعاد و تراکم های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود . متریال مصرفی برای ساخت  نرده شاخ گوزنی میلگرد بدون آج می باشد .

حفاظ شاخ گوزنی رنگی

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟ بهترین و ارزان ترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ و ویلا حفاظ هایی ساخته شده به شکل شاخ گوزن میباشند . قیمت حفاظ شاخ گوزنی از مهمترین دلایل انتخاب و خرید یک نرده حفاظ شاخ گوزنی از سوی مصرف کننده بشمار می رود . حفاظ شاخ گوزن دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراکم حفاظ شاخ گوزنی (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد .

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی در تهران و کرج با توجه به وزن آهن مصرفی ، رنگ و جوشکاری ، دستمزد کارگر سازنده حفاظ و … محاسبه میگردد . بدون شک شما هم میدانید که یکی از مهم ترین راه های برقراری امنیت در خانه استفاده از بهترین حفاظ های دیوار مانند شاخ گوزنی است. حفاظ کمک آهن سازه تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در کرج و تهران میباشد .

 • مناسب ترین حفاظ شاخ گوزنی برای روی دیوار چه حفاظی است ؟
 • ارتفاع مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی چقدر است ؟
 • چه مدل نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار غیر قابل عبور می باشد ؟
 • چند مدل حفاظ دزدگیر شاخ گوزنی فلزی داریم ؟
 • چه چیزهایی را باید در انتخاب نرده حفاظ شاخ گوزنی مدنظر قرار داد ؟
 • حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای متری چند هست ؟
 • تراکم حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای چه تعداد باید باشد ؟

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

نرده شاخ گوزنی سر دیوار

حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار نصب شده و از ورود سارقین به محوطه‌ی مورد نظر جلوگیری می‌کند. به دلیل محبوبیت و کارایی بالای این نوع حفاظ، در نظر داریم نکات مختلف و مهمی را در خصوص آن با شما در میان بگذاریم. تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر روی انواع دیوارهای آجری، بتنی و … نصب کرد. این حفاظ‌ها از ارتفاعات مختلفی برخوردارند. عبور از این حفاظ‌ها تقریباً غیر ممکن است. البته این موضوع به کیفیت حفاظ مورد نظر وابستگی زیادی دارد. هم‌چنین نصب صحیح حفاظ با جوشکاری مناسب و مهارت کافی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین نکته‌ی قابل توجه دیگر در خصوص این حفاظ، وجود انواع و مدل‌های مختلف آن می‌باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی نصب شاخ گوزنی

 

نرده گوزنی دیواری

محاسبه شاخ گوزنی دیواری

در این بین قیمت حفاظ شاخ گوزنی هم یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن دقت کنید چرا که شما توسط این حفاظ ها امنیت را برای ورودی ساختمان و اهالی آن ایجاد می کنید و در صورتی که دچار هر گونه مشکل باشند، شما هم دچار مشکل خواهید شد. لیست قیمت نرده دیوار محافظ شاخ گوزنی دیوار در حفاظ کمک سبب شده تا بودجه شما به خرید متناسب باشد. از آن جایی که محافظ دیواری ساختمان ایمنی را تضمین می کند، پس باید برای خرید امنیت، هزینه کنید اما نکته مهم این است که در حفاظ کمک آهن سازه قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار ساختمان متناسب با نرخ اتحادیه تعیین می شود.

انتخاب حفاظ آهنی شاخ گوزنی در واقع دربرگیرنده نکات بسیاری می شود. زمانی که شما میخواهید یک حفاظ را انتخاب کنید باید بدانید که به درستی باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را تا مرز زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما خرج های اکثریت را برای حفاظ در عقیده بگیرید برگزیدن شما نیز گوناگون تر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه های اضافی هم خوب نخواهد بود. انتخاب حفاظ شاخ گوزنی در واقع در بر گیرنده نکات بسیاری می شود.

زمانی که شما میخواهید یک حفاظ را انتخاب کنید باید بدانید که به درستی باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را الی مرز زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما خرج های اکثریت را برای حفاظ در عقیده بگیرید برگزیدن شما نیز گوناگون تر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه های اضافی هم خوب نخواهد بود.

 • انواع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار و انواع حفاظ ساختمان
 • موارد مربوط به کیفیت انواع نرده محافظ روی دیوار
 • اندازه های تولیدی نرده ها از نظر طول و عرض و ارتفاع
 • چه حفاظی برای ساختمان شما مفید تر خواهد بود
 • چطور مطمئن شویم که نرده های ارسالی همان کیفیتی را که فروشنده اظهار داشته دارند
 • نرده کلاسیک بهتر است یا نرده های جدید
 • چگونگی نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار
 • چگونه امنیت ساختمان خود را تآمین کنیم
 • و بسیاری از مطالب کاربردی حفاظ
 • ساخت حفاظ شاخ گوزنی
 • نصب حفاظ شاخ گوزنی
 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

 

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

 

مشخصات حفاظ شاخ گوزنی مانعی منحصر به فرد، زیبا

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ شباهت بسیاری با شاخ های قوی و زیبای گوزنها تولید و به این نام شناخته میشود به کمک تولید حفاظ شاخ گوزنی بر زیبایی و ابهت نرده های روی دیوار بیافزایید و از گرمای  امنیت برخوردار شوید. در دنیای امروز یکی از عوامل در نمای منازل مسکونی زیبایی آن است باید مسئله امنیت را با استفاده از نرده های محافظ مدرن جدی بگیرد شما با نصب حفاظ شاخ گوزنی  میتوانید قلمرو  زیبایی و ایمنی را در سطوح بالاتری ببینید.

حفاظ شاخ گوزنی Deer antler protection را میتوان نوعی از محکم ترین و ایمن ترین حفاظ های روی دیوار دانست که نمونه ای از نسل جدید نرده بر روی دیوار است که با توجه به ایرادات و مشکلاتی که نرده های قدیم داشتند ، از جمله میتوان نداشتن امنیت کافی و زیبایی ظاهری را نام برد باعث شد که تولید کنندگان حفاظ به دنبال طراحی و پیاده سازی و ساخت حفاظ هایی با ایده های جدید باشند تا علاوه بر امنیت کامل بتواند زیبایی ظاهری خوبی که متناسب با نماهای مختلف ساختمان هست را داشته باشد. نرده کشی شاخ گوزنی که بر روی دیوار ها قرار داده می شود ، جدا از اینکه زیبایی را برای منزل به ارمغان می آورد به امنیت ملک شما نیز کمک به سزایی می کند و یک حفاظ غیر قابل عبور از روی دیوار حیاط و ویلا میباشد و باعث حفظ جان، مال و مدارک شخصی می شود و ورود افراد ناشناس و سارقان را تا حد الامکان کاهش می دهد. از ویژگی های حافظ شاخ گوزنی میتوان به داشتن شاخه هایی تیز بسیار زیاد پر تراکم و در هم تنیده و قابلیت افزایش شاخه های تیز و تولید در ارتفاع های گوناگون و داشتن عرض مناسب برای پوشش سطح دیوار و غیرممکن ساختن عبور از ان اشاره داشت.

 

حفاظ شاخ گوزنی فلزی

 

حفاظ شاخ گوزنی فلزی رو دیواری

حفاظی است که بر بالای سر دیوار نصب می شود و از عبور سارقین جلوگیری می کند . حفاظ شاخ گوزنی با طرحی در هم تنیده با شاخه های تیز حدود ۲۰۰ سر نیزه در هر متر کاملا غیر قابل عبور بوده و مناسب برای محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها شرکت ها وکارخانه جات می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی از کاربردی ترین حفاظ ها محسوب می شود که با توجه به قیمت مناسب این محصول می توان آن را تهیه کرد. حفاظ دیوار شاخ گوزنی حفاظ هایی است که می توان به آسانی آن را بر روی انواع دیوار ها نصب و اجرا نمود. به سبب طراحی ای که این محصول داراست، سهم عمده و قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص داده است. حفاظ شاخ گوزنی را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار داد زیرا دارای طراحی انعطاف پذیری است. نکته قابل توجه در رابطه با حفاظ شاخ گوزن این است که مناسب بودن قیمت نرده شاخ گوزنی این امکان را فراهم آورده است تا برای خریداران کاملا مناسب و به صرفه باشد .

انواع رنگ حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی سفید

نرده حفاظ شاخ گوزنی مشکی

نرده شاخ گوزنی رنگ کرم از پر سفارش تر ین رنگ ها توسط مشتریان جوشکاران حفاظ می باشد.

 

نرده شاخ گوزنی چه مزایایی نصبت به سایر نرده های روی دیوار دارد؟

نوک های تیز و برنده نرده شاخ گوزنی عبور افراد را کاملا غیر ممکن می سازد.

تراکم و در هم تنیدگی شاخک ها علاوه بر جلوه نا منظم زیبا ایجاد امنیت بالایی را به وجود می آورند.

به علت طول زیاد(طول ۲ متری)بعد از نصب کاملا یکدست و در هم تنیده می شود.

 

 

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی

در این روش سوراخ هایی به قطر ۱۰ میلی متر و فاصله ۱.۵ متر از یکدیگر بر روی دیوار ایجاد می شود . سپس قطعاتی فلزی موسوم به چهار پهلو، به طول ۱۵ سانتی متر به عنوان میخ داخل سوراخ ها کوبیده می شود تا زمینه اتصال دیوار و حفاظ شاخ گوزنی مهیا گردد.

بعد از این اقدامات حفاظ ها به بالای دیوار انتقال یافته و حفاظ و دیوار به یکدیگر متصل می گردند. ضمنا باید در نظر داشت که علاوه بر اتصال حفاظ و دیوار لازم است که خود حفاظ ها نیز به یکدیگر متصل شوند تا کلیه حفاظ ها بصورت یکپارچه درآیند. پس از اتمام نصب حفاظ شاخ گوزنی ، لگه گیری نقاط جوش خورده ضروری به نظر می رسد تا از زنگ زدگی در نقاط فوق جلوگیری به عمل آید.

کارشناسان هنگام بازدید از محل پروژه بایستی به انشعاب کابل های برق شهری توجه داشته باشند که بصورت روکار یا توکار اجرا گردیده است، در صورتی که کابل ها و یا هر سیم دیگری بصورت توکار و داخل دیوارهای محوطه اجرا شده باشد بایستی توجه نمود که خطر برق گرفتگی و آسیب رسیدن به سیستم برق کشی وجود دارد. مجری باید در نظر داشته باشد که هنگام سوراخ کردن براده های پلاستیکی بیرون می آید یا خیر، در صورت مشاهده باید بلا فاصله عملیات متوقف شده و نقطه دیگری برای ادامه کار انتخاب گردد.

 

شاسی کشی بالای درب پارکینگ و نفر رو

به منظور زیبایی کار نیاز به شاسی کشی بالای درب ها ضروری به نظر می رسد. در مواردی که درب نفر رو و درب پارکینگ با هم فاصله چندانی ندارند بهتر است شاسی کشی بصورت یکپارچه اجرا گردد، علت این کار خمش کمتر در طول دهانه می باشد . ضمنا باید توجه داشت که وزن حفاظ به علت اختلال در باز و بسته شدن درب، به درب منتقل نشود بلکه به دیوارهای اطراف انتقال یابد.

 

دیوار های ممتد غیر یکنواخت

منظور از چنین دیوارهایی: دیوار لغاز دیوار لغاز دیوار………. است، به گونه ای که ارتفاع دیوار ها کمتر از ارتفاع لغاز ها می باشد. در چنین مواردی هم می توان با شاسی کشی مساله را حل نمود و هم با ساخت حفاظ شاخ گوزنی در دو یا چند ارتفاع. باید توجه داشت کدام یک از موارد مقرون به صرفه تر از دیگری است.

 

شاسی کشی پروفیل نصب حفاظ

در این روش باید فاصله بین لغازها و اختلاف ارتفاع آنها با دیوار اندازه گیری شده و نسبت به ساخت شاسی اقدام به عمل آید. در دهانه های بیش از ۲.۵ متر جهت جلوگیری از خمش بهتر است ارتفاع شاسی را افزایش داد.

 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع های مختلف

در این روش با در دست داشتن اختلاف ارتفاع بین لغاز و دیوار می توان به زیبایی حفاظ ها را نصب نمود. به این صورت که مثلا اگر اختلاف ارتفاع لغاز و دیوار ۳۰ سانتی متر باشد، با ساخت حفاظ در دو ارتفاع۹۰ سانتی متر و ۱۲۰ سانتی متر به گونه ای که حفاظ ۹۰ سانتی متر روی لغاز و حفاظ ۱۲۰ سانتی متر روی دیوار نصب می گردد.

 

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

 

نصب حفاظ روی دیوار های پلکانی

جهت نصب حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای بر روی دیوار های پلکانی باید به این نکته توجه نمود که: پله ایجاد کردن در حفاظ نقطه ضعف بزرگی است.

در برخی از اصلاحات انجام شده از سوی حفاظ کمک آهن سازه بنا به درخواست کارفرما اعلام شده که دقیقا از نقاطی که حفاظ بصورت پله ای اجرا شده سارقین توانایی عبور را پیدا کرده اند. علت این است که در دیوارهای پلکانی مثلا اگر اختلاف ارتفاع ۳۰ سانتی متر باشد و حفاظ شاخ گوزنی نصب شده به ارتفاع ۷۵ یا ۹۰ سانتی متر باشد، فاصله مشترک بین حفاظ ها ۴۰ یا ۶۰ سانتی متر خواهد بود و عبور از حفاظ ۴۰ سانتی متر و تا حدودی ۶۰ سانتی متر حتی حفاظ شاخ گوزنی به راحتی انجام می گیرد.

حال پیشنهاد ما در چنین مواقعی حتی اگر کارفرمایان توانایی مالی برای اجرای حفاظ در ارتفاع های مختلف را داشته باشد این است که حداقل ۱ متر و حداکثر ۲ متر از حفاظ در نقاط پله ای بصورت شیبدار اجرا گردد.

مزایای استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی

 1. عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن می باشد.
 2. استحکام بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی را دارا می باشد.
 3. خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.
 4. تراکم بالای نیزه های موجود علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای حفاظ شاخگوزنی می باشد.
 5. هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی را نسبت به سایر حفاظ ها را دارد.
 6. تراکم نیزه های موجود در حفاظ های شاخ گوزنی قابل تغییر می باشد.
 7. در مورد عرض این حفاظ ها نیز به همین صورت می توان عمل نمود .
 8. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در هر یک متر محاسبه میشود .به خاطر زیاد بودن شاخکهای در هم تنیده شده و نوک تیز داشتن عبور از حفاظ های شاخ گوزنی را غیر ممکن می کند.
 9. برای نمای ساختمان ارزش دکوراسیون بسیار بالایی را دارد و زیبایی را دوچندان می کند.

 

نرده شاخ گوزنی فلزی

 

تفاوت حفاظ شاخ گوزنی با نرده حفاظ های میله ­ای قدیمی

حفاظ های شاخه میله ­ای قدیمی به علت طراحی ساده تر و ضخامت کم تر، در کنار نازیبا بودن، ایمنی کمتری نسبت به بالا رفتن افراد غریبه و سارقین از آن دارند زیرا سارقین با کمی دقت و بریدن و خم کردن میله­ های نازک آن و حتی در بعضی موارد با کمک گرفتن از آن می توانند به راحتی از آن ها عبور کنند.

ولی این معایب، در مورد حفاظ شاخ گوزنی نصب شده صدق نمی کند، زیرا این حفاظ در کنار طراحی بصری زیبا و چشم نواز آن، ضخامت مناسب و استانداردی دارد و در تمام زوایایش مجهز به نیزه های تیز و برنده می باشد و به بی رحم ترین شکل ممکن به فردی که قصد بالا رفتن از آن را داشته باشد (البته در صورتی که بتواند در کنار آن بایستد!) جراحات جبران ناپذیری وارد می کند.

اغلب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار و حصار محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. برای نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی (بوته ای، آبشاری، نیزاری، حفاظ لیلیوم ، بوته خاری و …) باید با در نظر گرفتن بستر کار و نوع حفاظ مصرفی روش نصب صحیح را انتخاب نمود تا در انتها شاهد استحکام و دوام و زیبایی کار باشیم .

نرده شاخ گوزنی با استفاده از باکیفیت ترین و بهترین مواد اولیه تولید شده است که همین امر موجب شده تا این محصول بسیار محبوب شود . نرده شاخ گوزن را در رنگ های مختلفی تولید می شود که در نتیجه این امکان فراهم شده تا تمام افراد بتوانند با توجه به نمای ساختمان این محصول را تهیه نمایند. این نوع حفاظ دیوار، از جمله حفاظ های مدرنی  محسوب می شود که علاوه بر ضریب امنیتی بالا، از زیبایی بسیاری نیز برخوردار می باشد .

 

حفاظ شاخ گوزنی

 نحوه خرید حفاظ شاخ گوزنی

نحوه خرید حفاظ شاخ گوزنی: همان گونه که استفاده از حفاظ ها برای تامین امنیت ساختمان مهم است؛ این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که هنگام خرید آنها دقت کافی را به عمل آورید تا هزینه ای که برای خرید آن پرداخت می کنید هدر نرود. مدل های حفاظ های شاخ گوزنی به عنوان یک محصول ثبت و مشخص نیستند؛ به همین دلیل بسیاری از تولید کنند گان سود جو با ایجاد تغییراتی در ظاهر و کم کردن وزن حفاظ یک محصول دیگر را به این نام به فروش می رسانند‌.

چون خریداران اطلاعات کمی دارند ، هنگام خرید به فاکتورهای کیفی توجه نمیکنند؛ یک حفاظ با کیفیت و امنیت ضعیف را به قیمت پایین می خرند. در هنگام خرید توجه کنید حفاظ ارزان را گران نخرید. در گذشته مردم برای خرید حفاظ به آهنگری حفاظ شاخ گوزنی محل زندگی خود میرفتند و حفاظی را که می خواستند سفارش می دادند؛ زیاد تنوع محصول وجود نداشت. اما امروزه می توانید از طریق جستجو در گوگل انواع مختلف حفاظ را مشاده کنید؛

از مزایای این روش : صرفه جویی در زمان، تنوع زیاد و مقرون به صرفه بودن می باشد. اما باید توجه داشته باشید که هنگام خرید اینترنتی به گفته های فروشنده حفاظ شاخ گوزن و همین طور از صلاحیت تولید کننده نمی توان اطمینان حاصل کرد. بنابراین برای خرید حفاظ روی دیوار به مکانی مراجعه کنید که هم محصول با کیفیت تولید کنند و هم در گفته هایشان صادق بوده و اطلاعات مورد نظر را به مشتری ارائه دهند.

روش های متعددی برای نصب حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد که به برخی از رایجترین این روشها در ادامه می پردازیم؛ اما قبل از ان باید انواع حفاظ و انواع بستر کار را بشناسیم. حفاظ شاخ گوزنی (بوته ای، لاله ای، آبشاری، لیلیوم، نیزاری، بوته خاری و …) از نظر نصب حفاظ روی دیوار به دو دسته کلی تقسیم می شوند.یکی از روش هایی که در تمامی دیوار ها می توان از آن استفاده کرد کارگزاری پین در داخل دیوار می باشد. روش کار به این صورت می باشد که ابتدا در بالای دیوار را با استفاده از دریل سوراخی به قطر ۱۰ میلی متر ایجاد کرده و یک پیم داخل دیوار کارگزاری می کنیم.بعد از پین گذاری هر شاخه ۲ متری حفاظ به پینها جوش می شود قسمت جوشکاری شده با استفاده رنگ لکه گیری می شود .

نرده حفاظ شاخگوزنی در طول های دو متری ساخته میشود . برای نصب سریع حفاظ شاخ گوزنی زمان دیوار کشی پلیت هایی با آکس حدود یک متر داخل دیوار کار گذاشته شوند . فاصله صفحاتی که درون روی دیوار نصب میشود , مرکز به مرکز حدود یک متر باشد.

در صورتی که زمان دیوار کشی بر روی دیوار پلیت نصب نشده است باید بر روی دیوار بوسیله دریل هیلتی با مته ۱۰ و ۱۲ سوراخ هایی حدود ۱۵ سانتیمتر بصورت مورب در داخل دیوار ایجاد نمود و میلگردی به اندازه حدود ۲۰ سانت را داخل سوراخها با چکش محکم نمود . پیم ها باید بصورتی باشند داخل یا دوطرف شاسی قرار بگیرند. سپس حفاظ به پیم ها جوشکاری میشوند . بعد از پایان نصب محل جوشکاری با رنگ لکه گیری میشوند.

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی

 

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

ساختار و امنیت حفاظ شاخ گوزنی بصورتی است که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در ساخت این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای ۱۰ استفاده میشود و ارتفاع آن بسته به شرایط از ۳۰ تا ۱۴۰ است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب هست . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد. با توجه به نوک تیز و برنده ، این نوع از حفاظ فقط برای محیط بیرونی قابل استفاده است و در داخل خانه کاربردی ندارد و با توجه به خطرناک بودن ، برای محل نصب باید دقت لازم را به عمل آورد.

کیفیت و زیبایی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی مدرن در طرح ها، اندازه ها و رنگ های مختلفی وجود دارند و از این رو با انواع مختلف طراحی نمای ساختمان نیز سازگار می باشند. همچنین حفاظ های شاخ گوزنی بسیار با کیفیت هستند و رنگ آنها از نوع کوره ای الکترواستاتیک می باشد به هیچ عنوان رنگ آنها از بین نمی رود و هرگز زنگ نمی زنند. همچنین این حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل قرار گرفتن انشعابات تصادفی آن (که همانند ساختار شاخ گوزن است) در بالای ساختمان، همانند شاخه های بی برگ درخت که گویی در پشت ساختمان قرار دارند به نظر می رسند و از این نظر دارای منظره طبیعی می باشند. از زیباترین حفاظ های شاخ گوزنی، می توان حفاظ دو رنگ لیلیوم را نام برد که با داشتن گل های بی رحم تیز و برنده آن حداکثر حفاظت و زیبایی را درکنار هم برای مصرف کنندگان با سلیقه به ارمغان می آورد.

 

مقالات مرتبط حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ بالای دیوار

 

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

رنگ پودری الکترواستاتیک

 

رنگ آمیزی حفاظ نرده شاخ گوزنی الکترواستاتیکی

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی سفید کوره ای

حفاظ شاخ گوزنی مشکی کوره ای

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی رنگ مشکی سیاه کوره ای

حفاظ شاخ گوزنی رنگ قهوه ای

 

حفاظ شاخ گوزن رنگ قهوه ای کوره ای بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی کرم کوره ای

 

حفاظ شاخ گوزنی رنگ کرم کوره ای

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

 

حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع زیاد و کم

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور | نزدیک

حفاظ دیوار پارکینگ

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی پارکینگ

حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ

 

حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا | شلوغ

حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم

 

حفاظ شاخ گوزنی با تراکم کم خلوت

حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا

 

حفاظ شاخ گوزنی محوطه باغ ویلا

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی

 

جوشکاری حفاظ شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزنی ضد زنگ در شمال

 

حفاظ شاخ گوزنی ضد زنگ در شمال

تراکم انواع حفاظ شاخ گوزنی در منطقه تهران

 

محافظ شاخ گوزنی لواسان

حفاظ شاخ گوزنی زنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی دیوار دماوند

حفاظ شاخ گوزنی محوطه حیاط

 

حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ حیاط ویلا

حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر و 120سانت روی دیوار

 

حفاظ های شاخ گوزنی در ارتفاع ۹۰ و ۱۲۰

حفاظ شاخ گوزنی دیوار منزل

 

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار منزل

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار

 

منحنی حفاظ شاخ گوزنی قوس دار

حفاظ مناسب دیوار های پله ای

 

حفاظ های شاخ گوزنی برای نصب روی دیوار پلکانی

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار تهران

 

نصب محافظ شاخ گوزنی دیوار منزل

جوشکاری محافظ بالای دیوار حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2

حفاظ های شاخ گوزنی سر تیز

 

حفاظ نوک تیز شاخه گوزنی

 

مرکز خرید نرده شاخ گوزنی فلزی

حفاظ روی دیوار گوزنی در عین زیبایی و به دلیل شاخک های به هم متصل شده که توسط جوش برق و نوک بسیار تیز حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ که توسط دستگاه برش قبل از مونتاژ برش میخورد که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد و به صورت متراکم در طول و عرض ساخته می شود.

به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است.درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و با این روش امنیت ساختمان شما را برقرار می کند.

همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود . این حفاظ ها با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.

 

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

تنوع حفاظ شاخ گوزنی

از انواع حفاظ شاخ گوزنی می توان حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای، نیزار و لیلیوم را نام برد که به ترتیب از راست به چپ قیمت آن نیز بیشتر است. از این میان حفاظ شاخ گوزنی پایین ترین قیمت را به خود اختصاص داده است و در میان مصرف کنندگان از محبوبیت بالاتری برخوردار است. در مدل های دیگر علاوه بر امنیت بالاتر بر روی زیبایی آنها نیز طراحی انجام شده است تا بتواند سلیقه های مختلف را پوشش دهد. حداقل ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی بسته به ارتفاع دیوار و نوع حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده متغیر خواهد بود.

در سال‌های اخیر و با کاهش امنیت ساختمان‌ها و مجتمع‌های اداری و مسکونی، نبود نرده‌هایی که هم امن باشند و هم از ظاهر مناسبی برخوردار باشند، بیشتر از هر زمان دیگری حس می‌شد. در گذشته از سیم خاردار و مواردی مانند آن برای حفاظت از اماکن مختلف استفاده می‌شد که دارای امنیت بسیار پایینی بودند و سارقین به سادگی از آن‌ها عبور می‌کردند. به همین منظور تولید‌کنندگان و طراحان به فکر ساخت نسل جدیدی از حفاظ‌ها افتادند که در کنار امنیت بالا از ظاهر زیبا و مناسبی نیز برخوردار باشند. در میان این نسل جدید، حفاظ‌ شاخ گوزنی به واسطه استحکام و امنیت بسیار بالا خود به سرعت در ایران و عراق رایج شدند و سهم بسیار زیادی از بازار حفاظ را به خود اختصاص دادند. در این مقاله “حفاظ کمک” شما را با ویژگی‌های این حفاظ بیشتر آشنا میکند.

 

شاخ گوزنی متن 1

 

حفاظ شاخ گوزنی در دو نوع قدیم و جدید موجود می باشد. اما به شکل کلی نرده شاخ گوزنی موجود بر روی دیوارها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد و انواع دیگر شامل حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای کلاسیک، حفاظ سر نیزه ای مدرن، حفاظ آبشاری و … است. شاخ های گوزنی دارای نام های گوناگونی است که از جمله آن می توان به حفاظ بوته خاری، نرده بوته ای، حصار بوته ای، حفاظ شاخ بزی، حصار شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گاوی، نرده لوکس دیوار، نرده ساختمان، نرده زیبا، حفاظ شاخه ای، نرده ساختمان و … اشاره کرد.

در ابتدا شاید لازم باشد نکاتی را برای آشنایی اولیه با این نوع از حفاظ‌ها بدانید:

 • حفاظ‌ شاخ گوزنی با نام‌های دیگری از قبیل نرده شاخ گوزنی، حفاظ دیوار، حفاظ ساختمان، حفاظ شاخ گاوی، حفاظ شاخ بزی، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی و حفاظ بوته‌خاری نیز در بازار شناخته می‌شوند.
 • دلیل نام‌گذاری این حفاظ‌ها بخاطر شباهت زیاد آن‌ها به شاخ گوزن بوده است.
 • اکنون حفاظ‌ های شاخ گوزنی بسیار پرکاربرد هستند و سهمی ۸۰ درصدی از حفاظ‌های بازار را به خود اختصاص داده‌اند.
 • حفاظ‌ شاخ گوزنی در دو مدل قدیمی و خم جدید تولید می‌شوند.

قبل از خرید هر نوع حفاظ از جمله حفاظ بوته ای، حفاظ سرنیزه ای، … و البته حفاظ شاخ گوزنی، باید به نکات مهمی توجه کنید زیرا تعویض حفاظ کاری سخت و زمان‌بر و در بعضی مواقع غیرممکن است و اگر در حین خرید دقت لازم را نداشته باشید ممکن است در آینده پشیمان شوید.

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی

 

عوامت تاثیرگذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی و نصب آن

قیمت حفاظ های شاخ گوزنی نسبت به امنیت بالایی که برای ساختمان ایجاد می کنند بسیار پایین و به صرفه می باشد. حتی در مواردی که دیوار ساختمان کوتاه می باشد، بالابردن ارتفاع دیوار با حفاظ شاخ گوزنی از بالا بردن آن با مصالح ساختمانی به صرفه تر است. عوامل زیادی در قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر هستند که از جمله آن می توان به کیفیت جوشکاری، خمکاری و رنگ آن، تراکم آن، ارتفاع و اندازه آن و ضخامت میله ­های فولادی آن (دارای حداقل ضخامت ۹ میلیمتری و بالاتر) اشاره کرد.

طبیعی است که هرچه مدل حفاظ شاخ گوزنی پیچیده تر باشد، کیفیت جوشکاری آن بهتر باشد (جوشکاری توسط گاز دی اکسید کربن)، رنگ آمیزی آن از نوع کوره ای الکترواستاتیک و با پودر با کیفیت باشد، تراکم (مختص حفاظ شاخ گوزنی)، ارتفاع، اندازه و ضخامت بیشتری داشته باشد ایمنی آن نیز بالاتر خواهد بود و طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. جوشکاری توسط گاز دی اکسید کربن نسبت به جوشکاری الکترود جوشکاری قوی تری است برای حفاظ شاخ گوزنی باید از مستحکم ترین جوشکاری، یعنی جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن استفاده شود. زیرا در صورت استفاده از جوشکاری الکترود برای حفاظ شاخ گوزنی، احتمال جدا شدن شدن میله ها از محل جوشکاری وجود دارد و در نهایت خسارات مالی جبران ناپذیری به شما وارد می کند. بنابراین خرید حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت و دارای ضمانت، اهمیت ویژه ای دارد.

حفاظ شاخ گوزنی ( Fence Spikes & Wall Spikes ) به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و…. ساخته می شود . حفاظ شاخ گوزن عموماٌ برای نصب بر روی دیوار در نظر گرفته می شود اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب می شود . در گذشته حفاظ ها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید حفاظ ها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای و نیزار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم می باشد .

امنیت و استحکام حفاظ شاخ گوزنی

هدف اصلی از مجهز کردن دیوارها به حفاظ، حفظ امنیت و آرامش ساکنین است بنابراین امنیت مهم‌ترین فاکتور برای انتخاب یک حفاظ دیواری به شمار می‌رود. امن بودن حفاظ‌ها ارتباط مستقیمی با استحکام شاخه‌های حفاظ دارد و هر چه این شاخه‌ها محکم‌تر ساخته شده باشند، کار را برای عبور سارقان مشکل‌تر می‌کنند. حفاظ‌ شاخ گوزنی از جنس فلز فولاد مقاوم تهیه شده‌‍‍ است که امنیت بالا را با هزینه‌ای مناسب برای شما فراهم می‌کند. شاخه‌های حفاظ بسیار تیز و برنده هستند و  نوع میلگرد به کار رفته در آن‌ها، میلگرد ساده شماره ۱۰ است. یکی از مواردی که امنیت حفاظ‌ شاخ گوزنی را تضمین می‌کند، خمیدگی شاخه‌ها در دو جهت و درهم بودن آن‌ها است که ایستادن در کنار آن‌ها را غیرممکن و در نتیجه احتمال عبور از آن را برای سارقین بسیار کم می‌کند.

 

شاخ گوزنی متن 2

اندازه حفاظ شاخ گوزنی

به طور استاندارد حفاظ‌ شاخ گوزنی در اندازه‌های ۴۰ تا ۱۲۰ سانتی متری و تراکم‌های متفاوتی عرضه می‌شوند که پرکاربردترین آن‌ها اندازه ۹۰ سانتی متر و تراکم ۱۰ است. اما شرکت‌های تولیدکننده این حفاظ بدلیل استفاده گسترده آن در اماکن مختلف، بنابر نیاز شما در هر اندازه و ضخامتی این حفاظ‌ها را آماده می‌کنند.

 

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظی است که بر بالای دیوار نصب می شود و از عبور سارقین جلوگیری می کند. حفاظی شاخ گوزنی با طرحی در هم تنیده با شاخه های تیز حدود ۲۰۰ سر نیزه در هر متر کاملا غیر قابل عبور بوده و مناسب برای محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها شرکت ها وکارخانه جات می باشد.

کدام مدل از حفاظ های شاخ گوزنی دارای امنیت بالاتری می باشند ؟

حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میکند اما باید در هنگام انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت است ؟

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در هنگام خرید حفاظ باید به آن توجه داشته باشیم تراکم حفاظ می‌باشد. انواع حفاظ ها یی که در بازار موجود می باشد قابلیت تراکم پذیری دارند و تراکم حفاظ ها رابطه مستقیمی با کارایی و قیمت حفاظ دارد هر چه تراکم بیشتر شود در نتیجه حفاظ با کیفبت و زیباتری داریم.

حفاظ شاخ گوزنی در چه رنگ هایی تولید می شود ؟

حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول به رنگ های سفید و مشکی و قهوه ای سوخته و کرم در سطح بازار موجود می باشد؛ و به سلیقه مشتری میتوان از رنگهای سفارشی برای رنگ آمیزی حفاظ استفاده کرد .

 

تراکم در حفاظ شاخ گوزنی

 

تراکم در حفاظ شاخ گوزنی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی سبب افزایش ضریب امنیت یک نرده حفاظ در برابر ورود افراد غیر مجاز حتی با استفاده از ابزار می گردد . (تنها تراکم فاکتور کیفیت یک نرده حفاظ به حساب نمی آید ، هندسه و طرح اصولی یک نرده حفاظ لازمه نخست کیفیت در ضریب امنیت یک نرده حفاظ شاخ گوزنی بشمار می رود .) ضریب امنیت یک نرده حفاظ علاوه بر هندسه کاربردی ،بستگی زیادی به میزان تراکم در نرده حفاظ دارد . هر اندازه میزان تراکم در یک نرده حفاظ شاخ گوزنی بالاتر باشد ،سطح نفوذ ناپذیری و بازدارنگی آن بالاتر می رود و نیز مقاومت و ایستادگی بالایی در برابر فشار و تکان های وارده به خود نشان می دهد . بسیاری از حفاظ های تولیدات متفرقه ،صرفا جهت داشتن حجم به طرفین حفاظ ساخته می شوند که اتصالات ناچیزی با دیگر قطعات مجاور دارند .

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری

 

قطعات میل گردی به کار رفته در نرده های حفاظ شاخ گوزنی که نهایتا قطر آنها به ۱۰ میلی متر می رسد ، به خودی خود در برابر فشار وارد شده توسط یک شخص بالغ مقاومت پایینی دارند و ضعیف تلقی می گردند . اینجا است که تاثیر یک هندسه کاربردی بر پایه اصول تحمل و دفع فشار به همراه تراکم پایه ها و همچنین قرار گیری صحیح این پایه ها در یکدیگر برای دفع فشار های وارده بخوبی نمایان می گردد که اکثرا مشتریان حفاظ های شاخ گوزنی به آن توجه نشان نمی دهند و تفاوت های کمی و کیفی میان تولیدات متفرقه و کارخانه ای را نادیده می گیرند .

 

نرده شاخ گوزنی

 

 

حافظ دیوار شاخ گوزنی

به جرات می توان گفت :در اکثر سایت های عرضه حفاظ های شاخ گوزنی صحبتی از نوع هندسه و شیوه واضح تراکم حفاظ به میان نمی آید و تنها به عنوان نمودن اعداد اکثرا بالا ،برای تراکم حفاظ(که بر پایه و تعریف مشخصی نمی باشد )بسنده می نمایند . حتی سایت هایی به ظاهر معتبر ،برای فروش حفاظ های شاخ گوزنی وجود دارندکه طرح هندسی نرده عرضه شده خود را به نمایش گذاشته اند . مشتریان نرده های حفاظ شاخ گوزنی باید توجه داشته باشند ، نشان دادن یک طرح و نقشه از یک حفاظ شاخ گوزنی ،صرفا به معنی داشتن استحکام و مقاومت در آن حفاظ تلقی نمی گردد تا اندازه زیادی برای ذهنیت بخشیدن به داشتن کیفیت در حفاظ نمایش داده می شود .

 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

 

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی مهم ترین مولفه جنس آن است. در ساخت حفاظ امنیتی شاخ گوزنی نباید از ضایعات آهن استفاده شود بلکه باید از بهترین آهن برای ساخت آن استفاده شود. تراکم حفاظ را از نصب میله های عمودی آن می توان تشخیص داد. برای ساخت نرده شاخ گوزنی ازمیلگرد نمره ۱۰ استاندارد و نو استفاده می شود. هر متر میلگرد سایز  ۱۰ وزنی حدود ۰/۵۳۰ گرم دارد در صورتی که وزن میل گرد ۹ برای هر متر حدود ۰/۴۸۰ گرم می باشد. برای ساخت یک نرده شاخ گوزنی با ارتفاع ۸۰ سانت و تراکم ۹ تقریبا نیاز به ۱۰۰ متر میله فلزی ساده می باشد. با یک حساب ساده می شود محاسبه کرد که وزن محصول ساخته شده با یک مدل و تفاوت سایز چیزی حدود ۵ کیلو گرم تفاوت وزن ایجاد می گردد. ارتفاع نرده شاخ گوزنی در اندازه های ۳۰ تا ۱۲۰ سانتیمتری به طور معمول تولید می شود. امکان ساخت حفاظ با اندازه ارتفاع بیشتر برای مناطقی که دیوار کوتاه تر است نیز وجود دارد. بعد از ساخت این سازه دچار خمش و پیچش نمی شود همچنین امکان برش آن اصلا وجود نخواهد داشت. حتی با فرض اینکه برشی ایجاد شود باز هم نمی توان از عرض زیاد حفاظ روی دیوار عبور کرد و لازم است تا موانع زیادی از میان برداشته شود که در عمل غیر ممکن است.

 

 

وزن حفاظ شاخ گوزنی

 

وزن حفاظ شاخ گوزنی

سازه های شاخ گوزنی سبک تر، از تراکم کمتری برخوردار هستند. برای حفظ امنیت ساختمان باید تراکم حفاظ شاخ گوزنی به میزان استاندارد در نظر گرفته شود. در کارگاه های خارج از شهر و یا مناطقی که خلوت هستند و امکان سرقت زیاد است همیشه از حفاظ هایی با تراکم بالاتر استفاده می شود. چیزهایی که روی وزن حفاظ تاثیر دارد جنس، تراکم و اندازه بلندی حفاظ است.

 

ارسال حفاظ شاخ گوزنی

 

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

رنگ آمیزی حفاظ‌ها به دو دلیل صورت می‌گیرد. ابتدا به منظور زیبایی بیشتر که تاثیر بسزایی در دید ساختمان دارد و سپس به دلیل افزایش مقاومت و جلوگیری از زنگ زدگی میلگرد‌های بکار رفته به دلیل استفاده از رنگ پودری.

 

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

 

روش‌های رنگ آمیزی حفاظ‌ها نیز به دو صورت انجام می‌شود:

 • استفاده از پیستوله رنگ برای رنگ آمیزی که نه تنها کیفیت کار را افزایش می‌دهد بلکه در زمان کوتاه‌تری انجام می‌شود و محبوبیت بالایی نیز دارد
 • قرار دادن حفاظ از بالا تا پایین درون وان رنگ‌ آمیزی که در این روش تمامی سطوح و حتی نوک شاخه‌ها نیز رنگ می‌شوند اما این قدیمی محسوب شده و توصیه نمی‌شود.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ‌ شاخ گوزنی به عوامل زیادی مربوط به است که هر کدام نقش مهمی در تعیین قیمت آن دارند. توجه کنید به دلیل رایج بودن این نوع از حفاظ تولیدکننده‌های مختلفی اقدام به ساخت و عرضه آن کرده‌‌اند و به دلیل اینکه تمامی این نمونه‌ها ثابت نیستند، قیمت‌های متفاوتی از هر متر حفاظ شاخ گوزنی ارائه می‌شود. در این میان باید مراقب باشید تا افراد سودجو با اعلام قیمت‌های ارزان و ناچیز اقدام به کلاهبرداری از شما نکنند. از آن‌جایی که قیمت حفاظ‌ شاخ گوزنی به واحد متر به مشتری‌ها اعلام می‌شود این افراد با استفاده از میلگردهای سبک وزن نهایی کار را کاهش داده و قیمتی پایین‌تر از کارخانه‌های معتبر به شما اعلام می‌کنند و در نهایت کالایی ناایمن و بی‌کیفیت را به شما تحویل می‌دهند؛ در صورتی که می‌توانستید با اندک هزینه‌ای بیشتر یک محصول با کیفیت را خریداری کنید.

تعیین قیمت هر متر از حفاظ‌ شاخ گوزنی به موارد بستگی دارد:

 • وزن حفاظ

همانطور که ذکر شد برای اینکه فریب افراد سودجو را نخورید بهتر است تا قیمت معمول هر متر از حفاظ‌ شاخ گوزنی را بدانید.

 • نوع جوشکاری

جوشکاری حفاظ به دو روش صورت می‌گیرد : ۱- جوشکاری سنتی (الکترود) ۲- جوشکاری مدرن (تحت گاز co2)

با نگاهی به قیمت‌ها متوجه می‌شویم هزینه جوشکاری مدرن بیشتر است اما در واقع استفاده از این روش، اتصال‌های محکم‌تر و با دوام‌تری (بدلیل جوش عالی) بوجود می‌آیند که در درازمدت برای مشتری به صرفه‌تر است و کارخانه‌های معتبر نیز از همین روش استفاده می‌کنند. بازهم بعضی از افراد سودجو با استفاده از روش سنتی، قیمت نهایی را کاهش داده و حفاظی ناایمن را در اختیار شما قرار می‌دهند.

 • نوع رنگ

در قدیم برای رنگ‌کردن حفاظ‌ها آن‌ها را در وان‌های مملو از رنگ غوطه‌ور می‌کردند. این روش با وجود اینکه هزینه کمتری دارد اما منسوخ شده است و در گذر زمان رنگ موجود بر روی حفاظ ریخته می‌شود. توجه داشته باشید که رنگ‌کردن حفاظ بر روی دیوار کاری بسیار دشوار است بنابراین بهتر است تا در همین ابتدا از روش‌های نوینی مانند رنگ‌های کوره‌ای الکترواستاتیکی استفاده کنیم تا در آینده مشکلی برای حفاظ ایجاد نشود.

 • میزان تراکم شاخه‌ها

تراکم به معنای تعداد شاخه‌های اصلی در حفاظ است که تمام شاخه‌های فرعی به آن متصل می‌شوند. بهترین میزان تراکم از نظر قیمت و امنیت، شاخه‌هایی با تراکم ۱۵ ردیف است. بازهم نیاز است تا مراقب افراد سودجو باشید. این افراد با حذف کردن تعدادی از شاخه‌های اصلی و فرعی تلاش در کاهش قیمت حفاظ دارند. مهم است بدانید این کار به مقاومت کلی حفاظ آسیب می‌رساند و انواع استاندارد موجود در بازار که توسط کارخانه‌های معتبر طراحی می‌شوند، بارها و بارها از لحاظ امنیتی آزمایش شده‌اند و قابل اطمینان هستند.

شاخ گوزنی متن 3

به صورت کلی خرید حفاظ‌ شاخ گوزنی، مزایای زیر را به همراه دارد:

 • غیر قابل نفوذ بودن و تضمین امنیت به دلیل شاخه‌های مستحکم و در هم پیچیده
 • ارزش دکوراسیونی بالا برای زیباسازی نمای ساختمان
 • قابلیت نصب بر روی انواع دیوارها با جنس‌های مختلف مثل فلز، بتن، سنگ و…
 • استحکام و مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف آب و هوایی
 • هزینه تعمیر و نگه‌داری اندک
 • نصب بسیار سریع و آسان

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با حفاظ‌ شاخ گوزنی – محبوب‌ترین نوع از حفاظ‌های موجود در سطح بازار- آشنا کنیم تا اگر قصد خرید آن‌ها را دارید، با چشمانی باز و اطلاعاتی کافی این کار را انجام دهید پس اگر به دنبال حفاظی قابل اطمینان با تمامی ویژگی‌های ذکر شده هستید، حفاظ‌ شاخ گوزنی می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.


حفاظ شاخ گوزنی چیست ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، انواع شاخ گوزنی ، تراکم حفاظ شاخ گوزنی ، خرید نرده شاخ گوزنی روی دیوار ، شاخ گوزنی شرکتی ، قیمت گارد شاخ گوزنی متری ، قیمت حافظ شاخ گوزنی سر دیوار ، نرده ی شاخ گوزنی ، حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی ، حفاظ گذاری شاخ گوزن ، حفاظ های فلزی مدل گوزنی ، ارتفاع و تراکم حفاظ شاخ گوزن ، خرید اینترنتی نرده حفاظ شاخ گوزنی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝

09127701547 ارسال پیام در واتساپ پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش پیام در سروش ارسال پیام در ایتا پیام در ایتا