حفاظ لیلیوم

ساخت و نصب انواع حفاظ در طرح های متنوع و مختلف

حفاظ‌ لیلیوم روی دیوار

حفاظ ها به عنوان یکی از وسایل تامین امنیت، جزیی از معماری خانه ها به خصوص خانه های ویلایی و باغ ها با دیوارهای طولانی و وسیع به شمار می روند. البته برای اکثر افراد زیبایی ظاهری حفاظ نیز در کنار کاربرد حفاظتی آن اهمیت دارد. در سال‌های اخیر نبود نرده‌هایی که هم امن باشند و هم از ظاهر مناسبی برخوردار باشند، به شدت حس می‌شد. به همین منظور تولید‌کنندگان و طراحان از جمله “حفاظ کمک” به فکر ساخت نسل جدیدی از حفاظ‌ها افتادند که در کنار امنیت بالا از ظاهر زیبا و مناسبی نیز برخوردار باشند. در میان این نسل جدید، حفاظ‌ لیلیوم روی دیوار بدلیل مزایای منحصر به فرد خود به سرعت دیده شدند.

حفاظ لیلیوم متن 1

در حین تهیه حفاظ برای خانه، ویلا، باغ یا هر مکان دیگری باید به فاکتور‌های مهمی توجه کنید. در ابتدا لازم است بدانید که حفاظ‌های دیواری از جمله حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ نخل مرداب و غیره؛ مانند سایر اجزای ساختمان قابل تعویض نیستند و باید در هنگام انتخاب آن‌ها همه‌ی شرایط را در نظر داشته باشید تا در آینده پشیمان نشوید.

مورد بعدی امنیت بالا است. هدف اصلی از مجهز کردن دیوارها به حفاظ، حفظ امنیت و آرامش ساکنین است، تا با ایجاد ارتفاع بیشتر و تراکم زیاد در تعداد حفاظ ها از ورود سارقین، حیوانات و… به فضای داخل می باشد. بنابراین امنیت مهم‌ترین فاکتور برای انتخاب یک حفاظ دیواری به شمار می‌رود. امن بودن حفاظ‌ها ارتباط مستقیمی با استحکام شاخه‌های حفاظ دارد و هر چه این شاخه‌ها محکم‌تر ساخته شده باشند، کار را برای عبور سارقان مشکل‌تر می‌کنند.

در پایان یکی دیگر از ویژگی‌های مهم برای انتخاب یک حفاظ دیواری زیبایی آن است. شکل و ظاهر حفاظ تاثیر بسزایی در نمای کلی ساختمان شما خواهد داشت و انتخاب حفاظ‌هایی که از طرح کلی مناسبی برخوردار نیستند، می‌تواند شکل و شمایل بدی به نمای ساختمان شما بدهند. یکی از اصلی‌ترین مواردی که باعث کنار رفتن حفاظ‌های کلاسیک شد، ظاهر نه چندان زیبای آن‌ها بود که با ورود نسل جدید حفاظ‌های دیواری این مشکل به کلی حل شد.

حفاظ لیلیوم متن 2

حفاظ‌های لیلیوم یکی از انواع حفاظ‌های دیواری نسل جدید هستند که بواسطه ظاهر زیبا و امنیت بالا در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته اند. این نوع از حفاظ‌ها با الهام گرفتن از شاخه‌های گل لیلیوم که نماد زیبایی در طبیعت است، طراحی و ساخته شده‌اند.

ویژگی های حفاظ لیلیوم روی دیوار :

اندازه

حفاظ‌های دیواری لیلیوم در حالت ایده آل دارای ارتفاعی بین ۸۰ تا ۱۲۰ سانتی متر و تراکم‌های مختلف هستند. هرچند به دلیل طراحی خاص و اینکه گسترش آن‌ها از مرکز شروع می‌شود، کارخانه‌های تولیدی قابلیت این را دارند که در هر ارتفاع و تراکمی که مدنظر شما است، این حفاظ‌ها را آماده کنند.

امنیت

یکی از اصلی‌ترین مزایای حفاظ‌های دیواری لیلیوم امنیت بالای آن‌‌ها است. لیلیوم بر روی دیوار‌های پیرامونی ساختمان و به منظور حفظ حداکثری امنیت محل، نصب می‌شود. در حالت عادی و استاندارد، حفاظ‌های لیلیوم دارای ۲۰۰ شاخه تیز و برنده‌ی چند لایه و تعداد زیادی گل هستند که حتی فکر عبور از آن‌ها را برای سارقین غیرممکن می‌سازد و در صورتی که فردی تلاش به عبور از آن‌ها کند، به احتمال زیاد با آسیب‌های جسمی جدی روبرو خواهد شد.

زیبایی

زیبایی نقش مهمی در نمای ساختمان دارد و اولین صحنه‌ای است که هر فرد برای اولین بار با آن روبرو می‌شود. هرچند که امنیت مهم‌ترین مساله است اما بهتر است تا به دنبال حفاظی برای ساختمان باشیم که در کنار امنیت بالا، ظاهر زیبا و مناسبی نیز داشته باشد و زیبایی را فدای امنیت نکنیم.

همانطور که ذکر شد حفاظ‌های لیلیوم با الهام از گل لیلیوم طراحی و ساخته شده‌اند و زیبایی آن‌ها را به جرأت می‌توان مهم‌ترین مزیت آن‌ها دانست. حفظ زیبایی باعث محدودیت در استفاده از آن نشده است و قابلیت استفاده برای دیوار ساختمان با کاربری‌های مختلف را دارد. این حفاظ‌ها در دو رنگ مختلف ساخته می‌شوند.

رنگ آمیزی

در گذشته از ترکیب‌های ضد زنگ و رنگ برای رنگ‌آمیزی قطعات فلزی استفاده می‌شد که معایبی همچون عمر کوتاه و کیفیت پایین داشت. اما امروزه از روش‌هایی مانند رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک و پخت رنگ پودری داخل کوره با دمای خاص برای رنگ‌آمیزی حفاظ‌ها استفاده می‌شود.

حفاظ لیلیوم متن 3

با نصب حفاظ و یا تغییر حفاظ های قدیمی با حفاظ جدید میتوانید با هزینه ای نسبتا معقول هم تغییری در ظاهر خانه خود ایجاد کنید و هم از امنیت و استحکام حفاظ های دیواری جدید اطمینان داشته باشید. در پایان اگر به‌دنبال حفاظی هستید تا در کنار امنیت بالا و استحکام بی‌نظیر از ظاهر بسیار زیبا و مناسبی نیز برخوردار باشد و ماندگاری بالایی داشته باشد، حفاظ‌های لیلیوم بهترین انتخاب برای شما خواهند بود.