حفاظ پنجره

حفاظ پنجره جهت جلوگیری از سرقت روی قاب آهنی پنجره نصب می گردد و به صورت نرده پنجره پروفیلی و نرده پنجره فرفورژه تولید می گردد. حفاظ ضد سرقت پنجره بصورت آهنی در انواع حفاظ طرح دار پنجره اجرا می شود. از گذشته‌های دور استفاده از حفاظ پنجره ساده و شیک آهنی خیلی رایج بوده ‌است، به صورتی که ما شاهد بودیم بناهای زیبای قاجاری که آن‌ها را مشاهده می‌کنیم، همه و همه با استفاده از نرده پنجره ضد سرقت زیبا و پنجره‌های دلبازی که در آن‌ها به کار میرفته‌اند، دلنشین و رؤیایی می‌شدند! در واقع یکی از بخش‌های مهم ساختمان که باید در مورد آن، تحقیق شود و به آن پرداخته شود، پنجره و حفاظ های ساده و شیک آهنی و فرفورژه مقابل آن است!

 

 

استفاده از نرده پنجره و نرده بالکن یکی از مقوله‌های بسیار ضروری در ساختمان‌سازی می‌باشد. شباهت هایی میان حفاظ پنجره مدرن و نرده پنجره فرفورژه وجود دارد که در برخی موارد تمایز قائل شدن بین این دو را کمی سخت و پیچیده می نماید. چند ویژگی مهم در انواع نرده آهنی پنجره و محافظ پنجره فرفورژه وجود دارد که شما برای داشتن همه این جزئیات نیاز به استفاده از یک سازنده متخصص و با تجربه خواهید داشت. سازند های که تجربه کافی را در این مسیر داشته باشد و همزمان امکانات لازم را نیز برای شما فراهم آورد.

 

قیمت حفاظ پنجره

نرده آهنی پنجره – حفاظ فلزی پنجره

 

اما حفاظ‌های پنجره مدرن چه ویژگی‌ها و مزایایی دارند؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع حفاظ پنجره آهنی می‌پردازیم. هم‌چنین به ضرورت استفاده از این تجهیزات پی خواهیم برد. عکس انواع حفاظ‌های پنجره و بالکن امروزه در طرح‌ها و مدل‌های مختلف ساده و فرفورژه تولید و روانه‌ی بازار می‌شوند. با شناخت کافی از این مدل‌ها و توجه به کیفیت و قیمت‌شان قادر خواهید بود انتخابی مناسب داشته باشید.

در ساختمان‌ های امروزی، امنیت حرف اول را می‌زند و اهمیت بالایی دارد. طراحی، ساخت و نصب نرده پنجره و حفاظ پنجره آهنی مدرن با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در گروه فنی حفاظ کمک آهن سازه قابل انجام است . مقاومت حفاظ پنجره در مقابل رطوبت و احتراق، از جمله مهمترین و ارزشمندترین مزایای نرده پنجره فلزی است .  حفاظ پنجره بهترین محافظ برای جلوگیری از ورود سارقان می باشد . حفاظ پنجره ساختمان نرده آهنی ساده و متحرک، بهترین حفاظت ورودی پنجره است و فروش انواع نرده حفاظ پنجره در تهران و حفاظ پنجره فرفورژه در کرج از طریق تماس با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴ قابل انجام است .

استفاده از حفاظ پنجره فلزی به دلایل مختلفی انجام می‌شود. این مسئله بستگی به محل استفاده حفاظ و نوع آن دارد. به عنوان مثال حفاظ یا نرده پنجره گاهی برای افزایش امنیت و پیشگیری از ورود سارقین و … به خانه نصب می‌شود. البته گاهی ممکن است بعضی پنجره‌ها در طبقه‌های بالا دارای نرده باشند. در چنین شرایطی علاوه بر سدی برای پیشگیری از ورود دیگران، نرده در حفظ امنیت ساکنین خانه به ویژه کودکان خردسال نقش ایفا می‌کند. استفاده از انواع نرده‌های پنجره باعث می‌شود تا شما خاطرتان برای ترک خانه آسوده‌تر شود.

 

حفاظ پنجره

 

امروزه معمولا اغلب درب و پنجره های ساختمانی آهنی می باشند، زیرا انواع حفاظ پنجره آهنی را می توان با استفاده از حفاظ های مختلف به خوبی در برابر سارقان ایمن نمود؛ در حالی که معمولا درب و پنجره هایی که از جنس آلومینیوم و یا چوب تهیه می شوند، استحکام و مقاومت نمونه های آهنی را ندارند. حفاظ های بسیار زیادی را می توان بر روی پنجره های آهنی نصب نموده، که معمولا بیشترین میزان استفاده مربوط به حفاظ پنجره ساده و حفاظ فرفورژه می باشد. زیرا برخی از افراد تمایل به استفاده از طرح های ساده در پنجره ها دارند، زیرا عقیده دارند که طرح های ساده هرگز قدیمی نخواهند شد.

برخی دیگر از افراد بر این باور می باشند که انواع حفاظ پنجره آهنی علاوه بر استحکام، باید بسیار شیک و زیبا نیز باشد. از این رو معمولا حفاظ پنجره فرفورژه را انتخاب می نمایند. حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا می بایست قبل از نصب در کارگاه های مخصوص ریخته گری تهیه و تولید نمود. زیرا نیاز به داغ کردن آهن و چکش کاری آن می باشد، تا بتوان طرح های زیبایی را خلق نمود.حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا در طرح های مختلفی همچون آکاردئونی، برمودایی، کافه ای، جالیزی و کافه ای اجرا و نصب می کنند. حفاظ پنجره آکاردئونی را میتوان به عنوان حفاظ متحرک استفاده کرد چون به صورت کشویی قابل باز و بسته شدن است و میتوان با یک قفل از داخل آن را ثابت کرد.این نوع حفاظ پنجره از نوع درب آکاردئونی است که در ابعاد پنجره ای ساخته میشوند.

 

نرده پنجره-درون متن 1

 

حفاظ پنجره و نرده ساختمان دارای ویژگی‌ها و کاربردهایی است که باعث شده ‌است اگر ساختمان یا خانه ای را بدون آن بسازیم، احساس کنیم که چیزی کم است! به چه چیزهایی در مورد این دو بخش ساختمان یعنی نرده و پنجره در هنگام خرید باید توجه کرد؟ فاکتورهای مهمی که در این زمینه باید به آن‌ها توجه کنید، چه هستند؟ امروز با “آهن سازه” همراه باشید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

قیمت حفاظ پنجره آهنی

برای حفظ امنیت مال و جان خود و خانواده تان چه مقدار هزینه کرده اید؟ صرف هزینه برای آرامش و امنیت خانوار و حفظ جان و مالتان یک هزینه هوشمندانه است. اگر بحث امنیت بنا را نادیده بگیرید ساختمان را در معرض دزدی و سرقت قرار داده اید. نکته جالب اینست که قیمت حفاظ پنجره آهنی بسیار مناسب است و این امر موجب شده تا استفاده از این حفاظ های کاربردی روز به روز بیشتر شود. قیمت گذاری این سازه با توجه به محل نصب و اندازه حفاظ مشخص می شود. قیمت درب آکاردئونی آپارتمان و قیمت حفاظ پنجره با توجه به بزرگی درب و پنجره فلزی محاسبه می شود. در واقع متریال ساخت به صورت کیلویی قیمت گذاری می شود. مدل حفاظ و تراکم آن هم می تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد.

 

حفاظ پنجره پروفیلی

 

اجزای تشکیل دهنده نرده حفاظ پنجره

۱_ریل ها: به زواری که در بالاترین و پایین ترین قسمت حفاظ قرار دارد و در حقیقت حاشیه شیار های حفاظ را تشکیل می دهند ریل می گویند.

۲_شیارها:شیارها نوارهایی از چوب یا سایر موادی هستند که حفاظ با آن ساخته می شود که با فاصله مشخصی کنار هم قرار می گیرند و ساختار و شکل حفاظ را

تشکیل می دهند.

۳_تنظیم کننده شیارها: قسمتی میله ای شکل که به صورت عمودی در میان پانل های حفاظ قرار می گیرد  و از مرکز به شیارها متصل است.

از طریق آن می توان شیب و شرایط قرار گیری شیارها را به صورت متحدالشکل تنظیم کرد و بر نور و هوای ورودی، کنترل داشت.

۴_زوار داخلی:به زواری عمودی که هنگام بسته شدن حفاظ، روی هم قرار گرفته و سبب جفت شدن پانل ها می شود زوار داخلی گفته می شود.

 

حفاظ پنجره خم دار

 

تغییرات سرگذشت نرده پنجره از گذشته تا کنون

از گذشته‌های دور از نرده پنجره در ساختمان‌ها استفاده می‌شده‌ است! اگر به مکان‌های تاریخی و قدیمی بروید، پنجره‌ها را می‌توانید مشاهده کنید، اما نرده‌ها کمی جدیدتر به نظر می‌رسند که برای نیاز بیشتر انسان به امنیت ساخته شده‌اند. طبق تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده ‌است، وجود دلایل و علت‌هایی مانند تزیین، حریم شخصی و امنیت از مهم‌ترین دلایلی بوده‌است که باعث می‌شود، شما از حفاظ پنجره استفاده کنید.

در گذشته برای ساخت پنجره‌ها و نرده‌های محافظتی آن‌ها و … بجای آهن و فلزات از چوپ استفاده می‌شده‌است، در حالی که چوب به تنهایی مقاومت کافی را نداشته، اما برای تزیین و زیبایی به خوبی انعطاف‌پذیر بود. با توجه به رشد انسان در همه ی زمینه‌ها از جمله ساخت و ساز، ساخت نرده و پنجره هم از گذشته تاکنون رشد زیادی داشته‌است!

 

نرده پنجره-درون متن 2

 

حفاظ پنجره فرفورژه معمولاً فلزی‌ست و در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی با توجه به اندازه‌ی پنجره طراحی می‌شود. این نرده‌ها شکل‌ها و مدل‌های متنوعی دارند. به عنوان مثال یکی از نمونه‌ی این نرده‌ها، نرده‌ی فلزی می‌باشد. استفاده از میلگردها و قوطی‌های آهنی در این نرده‌های باعث استحکام بالای آن‌ها می‌شود. از طرفی نرده بالکن و تراس به عنوان یکی از اجزای جدانشدنی بالکن شناخته می‌شود. این نرده در حفظ جان و امنیت افراد درون بالکن نقش مهم‌تری ایفا می‌کند. این نرده‌ها نیز هم‌چون نرده‌های پنجره انواع مختلفی داشته و به کمک مواد اولیه متنوعی ساخته می‌شوند.

استفاده از نرده های فلزی در پشت پنجره ها و تراس یکی از قدیمی ترین روش ها برای ایمن سازی ساختمان است. حفاظ های فرفورژه و فلزی نسل جدیدی از حفاظ پنجره هستند . هنگام انتخاب حفاظ مناسب برای پنجره ها باید به این نکات توجه داشت: حفاظ پنجره ها باید از جنس مرغوب باشند و با گذشت زمان و قرار گرفتن در معرض آفتاب و باران تغییر رنگ ندهند نورگیری منزل را کاهش ندهد و مانع ورود نور به منزل نباشد. حفاظ پنجره نباید دید بیرون منزل را بگیرد و منظره خانه را خراب نکند. حافظ پنجره باید جنبه زیبایی هم داشته باشد و با طراحی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد ، شکیل و زیبا باشد و نمای خانه را چشم نواز تر کند. حفاظ کمک آهن سازه یکی از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه تولید حفاظ پنجره و حفاظ در و درهای آکاردئونی می باشد و تولیدات مرغوب و با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب به همشهریان عزیز ارائه می دهد.

این روزها شاهد این هستیم که برای ساخت نرده‌ها و پنجره‌ها مگر در موارد خاص، دیگر از چوب استفاده نمی‌شود، بلکه از فلزات استفاده می‌شود. همچنین با پیشرفته تر شدن تجهیزات ساخت نرده و پنجره شاهد این هستیم که می‌توانید از انواع طرح‌ها بر روی نرده پنجره خود استفاده کنید، اما در خرید این موارد چه فاکتورهایی را باید لحاظ کنید؟

 

نرده پنجره

 

حفاظ پنجره نیز مانند سایر روش های حفاظتی می تواند به صورت جدی و کاربردی از اموالتان محافظت کرده و خیالتان را از دزدی و به خطر افتادن موقعیت مالی خود تا حدی راحت کند. از آنجایی که در هر زمان خطر سرقت وجود دارد و نمی توان آنرا جدی نگرفت، اگر شما در حفظ امنیت املاک خود کمی کوتاهی کنید قطعا ممکن است ضررر و زیان بسیاری نصیب شما گردد. به شما پیشنهاد می کنیم از همین حالا به فکر باشید و تمامی سعی و تاشتان را بکنید تا روزی شاهد اتفاقات نگران کننده نباشید. این نوع حفاظ به صورت گسترده در مجتمع های تجاری حفاظ پنجره با توجه به بودجه و سلیقه شما ساخته می شود که این دو فاکتور را ما در ساخت حفاظ پنجره در نظر می گیریم. شما می توانید به انتخاب خود از طرح های موجود یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

 

گارد پنجره

 

فاکتورهای مهم در زمینه خرید نرده پنجره چیست؟

باید توجه داشته باشید که برای خرید نرده و پنجره توجه به مواردی می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند که از انتخاب خود راضی تر باشید! البته جدا از این فاکتورها می‌توانید از کمک کارشناسان و پشتیبانان فروش ما هم کمک بگیرید که با مشاوره رایگان می‌توانند در این زمینه به شما راهنمایی‌های خوبی بکنند. در ادامه مهم‌ترین فاکتورهایی که در این زمینه باید به آن‌ها توجه داشته باشید را گردآوری کرده‌ایم:

کیفیت متریال مورد استفاده قرار گرفته در ساخت نرده پنجره

فرقی نمی‌کند که از چه نوع نرده پنجره ای می‌خواهید استفاده کنید! نرده و پنجره شما می‌تواند چوبی و یا فلزی باشد! در هر حالت استفاده از بهترین نوع متریال با توجه به هزینه ای که پرداخت می‌کنید، بسیار مهم است. هر چقدر که مواد اولیه شما دارای کیفیت بالاتری باشد، شاهد این خواهید بود که می‌توانید به مدت طولانی تری از نرده و پنجره خود استفاده کنید.

در واقع شما می‌توانید طول عمر مفید بیشتری از پنجره و نرده خود شاهد باشید. در این زمینه اگر احساس می‌کنید که نیاز به مشورت با فرد یا افرادی دارید که در این زمینه تخصص و تجربه دارند، کافی است که تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.

 

نرده آهنی

 

طراحی و اجرای زیبا و مهندسی شده حفاظ پنجره

خیلی مهم است که طراحی ظاهری نرده پنجره شما با ساختمانی که در هر حال ساخت آن هستید، تناسب کافی داشته باشید! به این موضوع توجه داشته باشید که این موضوع در زیبایی کار شما تأثیر خواهد داشت، پس از نرده و پنچره‌های متناسب با کار خود استفاده کنید. اگر از گروه حرفه ای برای طراحی و ساخت نرده و پنجره خود کمک گرفته باشید، آن‌ها می‌دانند که چگونه باید این کار را انجام دهند.

البته خودتان هم اگر در این زمینه طرحی آماده کرده باشید، گروه سازنده پنجره و نرده “حفاظ کمک” می‌دانند که چگونه باید کار را به سرانجام برسانند، پس بدون هیچ نگرانی کار خود را به حرفه ای‌ترین تیم در این زمینه بسپارید. شما می‌توانید اطلاعات تماس ما را در بخش تماس با ما پیدا کنید و از بخش نمونه کار، بخشی از کارهای انجام شده توسط تیم حرفه ای ما را مشاهده کنید.

 

امنیت حفاظ پنجره

 

امنیت بالای حفاظ پنجره

دقت داشته باشید که هزینه برای امنیت، نباید برای شما دغدغه ای داشته باشد! در واقع امنیت هزینه نیست. اگر شما بتوانید با استفاده از درب ورودی و پنجره‌های استاندارد، امنیت خانه و محل زندگی یا کار خود را تا حد زیادی افزایش دهید، در واقع به خودتان کمک می‌کنید که اطمینان خاطر بیشتری در این زمینه داشته باشید.

شما بدون هیچ نگرانی می‌توانید با استفاده از نرده پنجره ی استاندارد که در ساخت آن به نکات امنیتی و لازم در این زمینه توجه شده‌است، بدون هیچ دغدغه ای به کار خود بپردازید. فقط در این زمینه دقت داشته باشید که استفاده از در و پنجره غیر استاندارد و غیر ایمن می‌تواند برای شما اثرات مخرب زیادی داشته باشد، پس لطفاً در انتخاب خود دقت کنید.

 

نرده پنجره-درون متن 3

 

رایج‌ترین انواع نرده پنجره در بازار

رایج‌ترین انواع نرده پنجره در بازار که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و یا سفارش دهید، موارد زیر هستند:

  • نرده پنجره مدرن: نوعی از نرده پنجره که به تازگی رایج شده‌است و دارای طرح‌های خاص و مدرنی است.
  • نرده پنجره فرفورژه: نوعی از نرده پنجره که زیبایی خاصی دارد و ساخت آن توسط هر سازنده ای امکان‌پذیر نیست و نیاز به مهارت و تجربه در این زمینه وجود دارد.
  • نرده پنجره ثابت: ساده‌ترین نوعی از نرده پنجره که آن را بارها و بارها در ساختمان‌های گوناگون مشاهده کرده‌اید.
  • نرده پنجره متحرک: نرده پنجره متحرک یا تاشو نوعی است که شما می‌توانید آن را باز و بسته کنید تا ویو بیشتری را بدون مزاحمت این نرده‌ها ببینید!
  • نرده پنجره ویلا: نوعی از نرده پنجره که برای استفاده در باغ‌ها و ویلاها استفاده می‌شود و نکات امنیتی در آن به شدت رعایت می‌شود. برای استفاده در باغ‌ها و ویلاهای خود حتما از این نوع استفاده کنید.

 

انواع حفاظ پنجره

 

نصب حفاظ پنجره

نصب حفاظ پنجره توسط کارشناسان مجرب و با سابقه کاری بالا صورت می گیرد. اگر شما هم به این حفاظ برای دکوراسیون و یا امنیت هستید ما می توانیم با قیمت های مناسب و نصب سریع این کار را برای شما انجام دهیم. به کارشناسان حفاظ کمک آهن سازه اعتماد کنید چرا که حفاظ کمک آهن سازه هدفش همواره کسب رضایت مشتریان عزیز می باشد. ما در خط تولید حفاظ شاخ گوزنی، درب آکاردئونی و سایر حفاظ ها از مواد با کیفیت استفاده می کنیم تا حفاظ ها مقاوم شوند. اگر بخواهیم وجه تمایز گروه حفاظ کمک آهن سازه نسبت به رقبا را در یک جمله بیان کنیم”کیفیت بالای حفاظ های ساخته شده و عرضه با قیمت مناسب” است. این ویزگی ها است  که این گروه را متمایز می کند و حس مثبتی به مشتریان ما می دهد.

 

نصب حفاظ پنجره

 

قیمت حفاظ پنجره چقدر است؟

این سوالی است که در اغلب سفارش ها پرسیده می شود. شرکت های سازنده قیمت های یکسان اعلام نمی کنند زیرا نحوه ساخت، طراحی و … انواع حفاظ متفاوت است. گاهی هزینه ساخت یک حفاظ پنجره خیلی بیشتر می شود در حالی که از قبل فکرش را هم نمی کردید. اگر از لحاظ امنیت و حفاظت ساختمان در نظر بگیرید، هزینه ساخت حفاظ درب و پنجره، ارزش پرداخت کردن را دارد. در واقع این هزینه ای است که برای آرامش ساکنین و حفاظت از مال و جان خود کرده اید. پس از هزینه های ساخت و کیفیت مواد کم نکنید ولی برخی از هزینه های جانبی را می توانید کنترل کنید.

برخی از افراد از گرفتن حفاظ پنجره خودداری می کنند و به این متکی هستند که روی دیوار آنها حفاظ و نرده وجود دارد؛ اما قابل ذکر می باشد که بهتر است اگر پنجره شما رو به بیرون می باشد و دسترسی به در و پنجره شما آسان است بهتر است به ساخت حفاظ و نرده فلزی پنجره اقدام کنید. حفاظ پنجره به شما این امکان را می دهد تا با خیال راحت منزلتان را ترک کنید. قابل ذکر است که حفاظ در و پنجره به نوبه ی خود نیز باید ویژگی هایی داشته باشد. همانطور که می دانید امروزه خانه ها به چندین دسته تقسیم بندی شده اند.

 

تولیدکننده حفاظ پنجره

 

بهترین حفاظ پنجره برای کنترل نور و دید همسایه

حفاظ ها یکی از مهمترین و دوست داشتنی ترین پوشش های پنجره محسوب می شوند که علاوه بر زیبایی ظاهری، جنبه های کاربردی متعددی از قبیل حفظ حریم داخلی، کنترل گرما و نور ورودی را بر عهده دارند. حفاظ پنجره ها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه در موردشان بیش تر صحبت می کنیم . حفاظ ها به خودی خود دارای زیبایی و گرمای ذاتی هستند و وجودشان زینت بخش دکوراسیون داخلی می باشد و می توان به عنوان پرده نیز از آن ها استفاده کرد. حفاظ های امروزی نیز در انواع داخلی و خارجی موجود هستند. ظرافت و زیبایی طراحی آن ها به نحوی است که علاوه بر جوانب کاربردی مفیدی که دارند می توان روی جنبه دکوراتیو آن ها در دکوراسیون حساب کرد.

 

حفاظ پنجره متحرک آکاردئونی

 

حفاظ پنجره متحرک آکاردئونی

حفاظ پنجره متحرک که بارزترین نمونه ی آن حفاظ پنجره و درب آکاردئونی است، با قابلیت نصب بر پنجره‌های بیرونی ساخته شده است. این نوع حفاظ پنجره در جنس و نوع های مختلف طراحی شده و اما از نظر امنیتی به نسبت دیگر انواع ساخت حفاظ پنجره و در ضعیف است.

حفاظ پنجره از داخل

انواع ساخت حفاظ پنجره و در بصورت آهنی، استیل، فرفورژه و آهنی ساده را می توان برای داخل پنجره و در نیز نظر گرفت. اصولا نصب حفاظ پنجره و در از داخل با تقاضای مشتریان صورت می‌گیرد. گاها این دسته از افراد تمایل دارند نصب حفاظ روی نمای ساختمان تاثیر ندارد.

 

خرید حفاظ پنجره

 

خرید نرده حفاظ پنجره

امنیت خانه و محل کار شما اولین و مهمترین امری است که باید به آن توجه نمایید. راهکارهای زیادی برای بالابردن ضریب امنیت ساختمان وجود دارد مانند استفاده از درب ضد سرقت , دزدگیر , دوربین مداربسته و … ولی با پیشرفت علم و تکنولوژی , آگاهی سارقین نیز به همان اندازه بالا می رود و هیچ کدام از راههای فوق راهکار قطعی برای حفاظت از منزل در برابر ورود سارقین نمی باشند. قطعی ترین , بهترین و به صرفه ترین راه کار برای امن کردن محیط ساختمان , استفاده از حفاظ های روی دیوار ، نرده آهنی و حفاظ پنجره ها است. نسل اول حفاظ های ساختمان , نرده های آهنی نیزه ای بودند  که به دلیل ساختار و مدل آن ها , امکان ورود به ساختمان را برای سارقین صددرصد محدود نمی شد به همین دلیل تغییرات اساسی در مدل نرده ها و حفاظ های ساختمان ایجاد شد. نسل جدید حفاظ های پنجره و حفاظ دیوار ورود هر موجودی را به ساختمان غیر ممکن می دارد. نرده های پنجره  جدید علاوه بر ایمنی کامل ساختمان شما ,  زیبایی چشم نوازی نیز به نمای ساختمان شما می بخشد.

 

حفاظ پنجره در تهران و کرج

قیمت حفاظ پنجره در تهران و کرج

خدمات فنی در محله های مختلف تهران قیمت های یکسان ندارد. برخی از سازندگان حفاظ از روی قیمت خانه یا سطح منطقه قیمت ها را تعیین می کنند. از آنجایی که نوع خدمات آهنگری با توجه به جنس، ابعاد سازه، طرح و فرم و … در ارتباط است نباید محله و ارزش ملک روی قیمت ها تاثیرگذار باشد. قیمت انواع حفاظ پنجره حفاظ کمک طبق نرخ اتحادیه و بدون در نظر گرفتن محله، تعیین می شود. قبل از ثبت سفارش حتما از چند شرکت دیگر قیمت گیری کنید. نوع خدمات ارائه شده و قیمت ها را مقایسه کنید. ما معتقدیم کار خوب همیشه قیمت بالاتری دارد ولی قیمت های فضایی نشان دهنده کیفیت بالا نیست. ما ارزان ترین نیستیم ولی بهترین کیفیت را ارائه می دهیم.

با ما در ارتباط باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خرید و ساخت نرده پنجره با مشاورین آهن سازه در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝

09127701547 ارسال پیام در واتساپ پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش پیام در سروش ارسال پیام در ایتا پیام در ایتا