قیمت محافظ شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
حفاظ روی دیوار حیاط
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
نمایش همه

انواع حفاظ دیواری بالای دیوار کدام است ؟

انواع مدل نرده آهنی دیوار و درب اکاردئونی به واسطه ساختاری که دارا میباشند در بازه زمانی کوتاهی نصب و اجرا می باشند. به منظور نصب و اجرای انواع حفاظ دیواری و درب های آکاردئونی بایستی از متخصصان با تجربه در این زمینه بهره گرفته شود. این افراد به بهترین حالت ممکن اقدام به اجرای انواع مدل حفاظ می نمایند.

انواع حفاظ دیواری بالای دیوار کدام است ؟

نرده و حفاظ دیوار بلند

نرده و حفاظ دیوار محوطه جزو تجهیزات امنیتی و حفاظتی ساختمان‌ها است . گارد و نرده دیوار به علت به کار گیری در انواع دیوارهای حیاط و افزایش ایمنی و محفاظت ساختمان، مورد توجه اکثر مردم قرار گرفته است. حفاظ و نرده با سبک‌ها و مدل‌های بسیاری طراحی می‌شود. تنوع جنس، طرح و مدل نرده‌ دیوار بسیار زیاد است. مشتریان در واقع میتوانند بسته به شرایط آب و هوایی منطقه، حفاظ و نرده دیوار ساختمان را انتخاب کنند و نرده و حفاظ به علت ایجاد امنیت، برای ساختمان‌های متنوع با کاربری‌های متنوعی استفاده میگردند.

نرده و حفاظ دیوار بلند

ویژگی های نرده حفاظ روی دیوار

  1. نرده حفاظ آهنی که درشرکت ساخته می گردد بسیار مستحکم می باشد.
  2. رنگ های کوره ای ثابت برای رنگ آمیزی نرده روی دیوار به کار می رود.
  3. میلگردهای خم کاری شده با نیزه های تیز نیز خصوصیت دیگر حفاظ دیوار ساخته شده در این شرکت است.
  4. جوشکاری با CO۲ نیز سبب می شود تا نقطه جوش مشخص نشود و همچنین سبب افزایش مقاومت می شود.

حفاظ دیواری بالای دیوار برای جلوگیری از ورود نفرات غیرمجاز به ملک، حفاظ دیواری نقش زیبایی‌ای نیز دارد. در این مقاله، به بررسی انواع حفاظ دیواری بالای دیوار می‌پردازیم تا به شما کمک کنیم نوع مناسبی را برای ملک خود انتخاب کنید.حفاظ‌های فلزی یکی از انواع محبوب حفاظ دیواری بالای دیوار هستند. این حفاظ‌ها از جنس‌های مختلف فلزی مانند آهن و فولاد ساخته می‌شوند و از طراحی‌های متنوعی برخوردارند. حفاظ‌های فلزی معمولاً با پوشش‌های مضاعفی از رنگ‌ها و پوشش‌ها آماده می‌شوند تا در برابر عوامل جوی و زنگ زدگی مقاومت کنند. این حفاظ‌ها علاوه بر ایفای نقش امنیتی، به دیگر اجزای معماری ملک نیز زیبایی می‌بخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *