انواع حفاظ دیواری بالای دیوار کدام است ؟
۱۴۰۰/۰۹/۲۶
انواع حفاظ روی دیوار
۱۴۰۰/۰۹/۲۶
نمایش همه

حفاظ روی دیوار حیاط

در حال حاضر حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد فراوان دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند در حالی که حفاظ هایی که بیشترین محبوبیت را در بین محافظ ها دارد حفاظ شاخ گوزنی میباشد.در انتخاب حفاظ روی دیوار حیاط، به مواد ساخت، طراحی، ارتفاع، نصب، و مقاومت در برابر عوامل جوی توجه کنید. با دقت به این موارد، شما می‌توانید حفاظی را انتخاب کنید که امنیت، زیبایی و کیفیت را تضمین کند. از پیشنهادات و توصیه‌های ارائه شده نیز بهره‌برداری کنید تا تجربه انتخاب حفاظ بهتری داشته باشید.

حفاظ روی دیوار حیاط

حفاظ شاخ گوزنی از ویژگی هایی همچون ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً ساخته شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مشتری دارد.برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخگوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده میگردد و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش دارد.

حفاظ دیوار حیاط و ساختمان

حفاظ شاخگوزنی در ابعاد سفارشی مشتری تولید می‌شود اما ابعادی که تقریبا به‌عنوان حفاظ دیوار ساختمانها رایج هستند به این شرح می‌باشند.این محافظ ها معمولاً در شاخه‌های به طول دو متر تولید می‌شوند. ارتفاع استاندارد این نرده دیوار ساختمان حدود هفتاد تا صد سانتیمتر است. عرض حفاظ‌های شاخگوزنی به ارتفاع نیز بستگی دارد و تقریبا بین ۵۰تا ۷۰سانتی‌متر تولید می‌شود. تراکم، به معنی تعداد شاخه‌های اصلی در دو متر است. تراکم رایج حفاظ شاخگوزنی از ۷تا ۱۵ردیف در دو متر را شامل می‌شود. تولید حفاظ شاخ گوزنی به طریقی انجام می‌شود که شاخه‌های اصلی از سایر شاخک‌ها بلندتر و در ردیف وسط باشند.حفاظ‌ها نقش مهمی در ایجاد امنیت، حفظ حریم خصوصی و افزایش زیبایی حیاط شما ایفا می‌کنند. اما انتخاب حفاظ مناسب نیازمند اطلاعاتی دقیق و تصمیم‌گیری هوشمندانه است. در این مقاله، به شما راهنمایی‌هایی در خصوص انتخاب حفاظ روی دیوار حیاط خواهیم داد تا شما بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

انتخاب ارتفاع مناسب برای حفاظ حیاط نیز مهم است. ارتفاع حفاظ باید به اندازه کافی بلند باشد تا حفاظ امنیت را تضمین کند و از نفوذ افراد نتفرقه جلوگیری کند. همچنین، اندازه حفاظ باید به معماری حیاط و خانه شما منطبق باشد تا جلب توجه به زیبایی دیوار حیاط کمک کندنصب حفاظ باید آسان و مقرون به صرفه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *