حفاظ سرنیزه ای

حفاظ دیواری سر نیزه ای یکی از انواع حفاظ دیوار ساختمان است که از قدیم الایام تا به امروز همچنان جایگاه خود را برای حفظ ایمنی ساختمان ها و محل های کار حفظ نموده است. قیمت حفاظ سرنیزه ای آهنی ، نحوه ساخت حفاظ سرنیزه ای ، انواع نرده سرنیزه ای را در این مطلب بررسی خواهیم کرد . حفاظ سرنیزه ای همانطور که از نامش پیداست دارای سر شاخه های تیز دقیقاٌ شبیه سر نیزه است که بسیار مستحکم و کاربردی است. در مدل سنتی حفاظ سر نیزه ای فقط از یک شاخه بصورت نیزه ای استفاده میشد ولی در نوع جدید و امروزی هر شاخه از چندین نیزه که در جهت های مختلف است، تشکیل میشود. البته گاهی بنا به درخواست مشتری از چند ردیف نیزه استفاده میشود که دیوارهای پهن را به خوبی پوشش دهد . حفاظ نیزه ای برگرفته از الگوی منظم و شاخه هایی کوتاه تیز شده در هم تنیده شده مستحکم و با گاردی رو به جلو می باشد که مدل انحصاری شرکت حفاظ کمک می باشد. این مدل حفاظ دارای ظاهری زیبا و یکنواخت بوده و امکان عبور متجاوزان را غیر ممکن می سازد .

حفاظ سرنیزه‌ای سر دیوار یک راه حفاظتی موثر و زیبا برای ساختمان‌ها می‌باشد. انواع نرده‌های سرنیزه‌ای با طرح‌ها و مدل‌های متنوع، انتخابی مناسب برای تزئین و افزایش امنیت محیط خارجی ساختمان فراهم می‌کنند. قیمت نصب حفاظ سرنیزه آهنی ساده به عوامل مختلفی از جمله ابعاد، طراحی، و جنس استفاده شده وابسته است. بهترین حفاظ نیزه‌ای فلزی روی دیوار ساختمان، حفاظی با کیفیت و مقاوم است که نه‌تنها به امنیت افزوده می‌شود بلکه به زیبایی و شکوه محیط نیز افزوده می‌شود. انتخاب نرده‌های سرنیزه‌ای با دقت بهترین گزینه برای ساختمان شما خواهد بود.

حفاظ سرنیزه ای متن 1

 

 

برای شروع می خواهیم انواع موجود و پرکاربرد نرده آهنی سرنیزه ای را با هم مرور کنیم. اگر از نظر ساخت و طرح های جزئی بخواهیم نرده سرنیزه ای را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم. هیچ دو نرده سرنیزه ای شبیه به هم نخواهند بود و هر سازنده ای سبک خاص خود را برای ساخت این حفاظ دارد. اما به طور کلی نرده سرنیزه ای دارای سه نوع پرکاربر و پرطرفدار می باشد.

 حفاظ سرنیزه ای تک نیزه

در این نوع حفاظ آهنی روی دیوار حیاط شما تنها یک نیزه عمودی خواهید داشت که جهت نیزه آن نیز به سمت بالا است. میله های افقی برای محکم تر کردن این حفاظ به فاصله های مساوی روی آن قرار گرفته و ارتفاع آن برحسب مورد نیاز متغیر است. نرده سرنیزه ای تک نیزه یکی از پرکاربردترین و در واقع پرطرفدارترین نوع حفاظ روی دیوار حیاط است.  هیچ راهی برای عبور از آن وجود ندارد و یکی از میزت های اصلی این نوع نرده آهنی، زیبایی و جذابیت موجود در آن است.

 حفاظ سرنیزه ای دو نیزه

نرده دو نیزه سرنیزه ای همانطوری که از نام آن پیداست.از دو نیزه تشکیل شده است. این دو نیزه مانند سرستون های دو طرفه به دو سمت خمیده شده اند. در واقع این طرح از نرده آهنی سرنیزه ای باعث می شود. که امکان عبور و مرور از روی آن از هر دو طرف داخل و خارج به صفر برسد. امنیت فوق العاده این نرده آهنی باعث می شود در بسیاری از مناطق امنیتی و نظامی مورد استفاده قرار بگیرد.

 حفاظ سرنیزه ای سه نیزه

در نهایت نوبت معرفی فرم سه نیزه ای نرده حفاظ آهنی سرنیزه ای می رسد. این نوع از حفاظ سرنیزه ای را می توان ترکیبی از دو مورد قبل دانست.

 

حفاظ سرنیزه ای

 

نرده سر دیوار مدل سر نیزه ای یکی از کاربردی ترین مدل های حفاظ روی دیوار محوطه حیاط و حفاظ دیوار ساختمان می باشد که در سه مدل به صورت حفاظ تک نیزه ای و حفاظ دو نیزه ای و حفاظ سه نیزه ای توسط شرکت “حفاظ کمک” تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد و افراد با توجه به شرایط و نیاز خود می توانند این محصول را تهیه کنند.

حفاظ دیواری مدل سر نیزه ای به دلیل طراحی ساده ای که دارد نسبت به بقیه مدل های حفاظ روی دیوار بیشتر شناخته شده می باشد. یکی از مقاوم ترین و زیباترین انواع حفاظ دیواری سر نیزه ای، حفاظ با چهار پهلو کنگره ای می باشد که در نگاه اول می تواند نظر بیننده را به خود جلب نماید. این حفاظ جزء محکم ترین و با استحکام ترین حفاظ های ساخت شرکت “حفاظ کمک آهن سازه” است.

مهم ترین علت استفاده از انواع نرده ها به ویژه حفاظ دیواری مدل سر نیزه ای چیست؟

حفاظ دیواری مدل سر نیزه ای یکی از قدیمی ترین مدل های حفاظ نرده ای با قدمت چندین دهه می باشد. ساختار حفاظ سر نیزه ای به این شکل است که با قرار گرفتن چند میلگرد چهار پهلو یا لوله ها به صورت عمودی و موازی به هم تشکیل می گردد.

از مزایای استفاده از حفاظ سر نیزه ای به ارتفاع بلند آن می توان اشاره نمود که همانند یک سد مرتفع از عبور و مرور و ورود سارقین جلوگیری به عمل می آورد. در تولید حفاظ نیزه ای بسته به سلیقه مشتری می توان تعداد نوک تیز ها را کاهش یا افزایش داد. همچنین حفاظ نیزه ای به شکل خم نسبت به مدل های هلالی و رو به پایین خود از بازدارندگی بیشتری برخوردار می باشد.

امنیت از شکل ظاهری مهم تر است و حرف اول را می زند ولی در عین حال این نوع حفاظ دیواری به دلیل مدل قدیمی خود برای خانه هایی با نمای مدرن مناسب نمی باشد و مدل های لیلیوم و نخل مرداب بیشتر مورد پسند افرادی است که به ویو و نمای ساختمان اهمیت می دهند. در نتیجه این مدل ها با تامین همان سطح از امنیت می توانند گزینه ی مناسب تری برای بناهای دارای نمای مدرن باشند.

از عوامل تاثیر گذار در انتخاب نوع حفاظ دیوار می توان به مدل و قیمت و مطابقت آن با نمای بیرونی ساختمان اشاره کرد.

حفاظ سرنیزه ای متن 2

قیمت و چگونگی نصب حفاظ دیواری مدل سر نیزه ای:

عوامل گوناگون مانند تراکم و ارتفاع در قیمت و خرید حفاظ دیواری مدل سر نیزه ای می تواند تاثیر گذار باشد برای مثال به دلیل استفاده از فلزات زیاد برای حفاظ دیواری مدل شاخ گوزنی باعث شده تا قیمت آن بیشتر از مدل سرنیزه ای باشد.

طرح های جدید مدل حفاظ دیواری مدل سر نیزه ای مختص شرکت “حفاظ کمک آهن سازه” می باشد که در طرح ها و مدل های جدیدش برای جلوه گیری و زیبایی بیشترش بسته به سلیقه ی مشتری می تواند از قطعات فرفوژه برای میله ها استفاده نمود.

نصب حفاظ صرفا باید توسط افراد دوره دیده در این زمینه انجام گردد و خرید حفاظ و نصب حفاظ برای ایجاد امنیت خاطر و ایجاد آرامش و اطمینان از هرگونه سوء استفاده و برای بالا بردن ضریب ایمنی انجام می پذیرد. شرکت “حفاظ کمک آهن سازه” به عنوان یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین شرکت های تولید انواع درب ضد سرقت و حفاظ دیوار حیاط و حفاظ دیوار ساختمان و همچنین انواع مختلف حفاظ روی دیوار با بیش از دو دهه فعالیت و دریافت مجوز استاندارد از سوی پلیس پیشگیری این امکان را به شما می دهد تا با خرید حفاظ و نصب حفاظ در محل های مسکونی و محیط های کاری و در باغ ها و ویلای خود امنیت را برای خانواده خود به ارمغان بیاورید.

حفظ امنیت برای خود و خانواده از اصلی ترین مواردی می باشد که انسان ها برای ادامه زندگی به آن نیاز دارند و سعی می کنند برای حفظ امنیت و ایجاد آرامش و آسایش خود و خانواده شان هزینه هایی را متقبل شوند.

به طور معمول باید به همه ی نکات مختلف در هنگام خرید هر محصولی توجه نمود تا بتوان محصول مفید و کاربردی را برای خود تهیه نمود حفاظ دیواری مدل سر نیزه ای هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.

برای اینکه بتوانیم بهترین انتخاب را انجام دهید باید خیلی توجه لازم برای تمامی نکات را داشته باشیم چون هر چقدر جنس انتخاب شده مرغوب تر باشد از طول عمر بالاتری هم برخوردار می باشد و کارایی بیشتری نیز دارد.

شرکت “حفاظ کمک” با تولید انواع پنجره و نرده بالکن و حفاظ دیواری مدل سر نیزه ای علاوه بر ایجاد امنیت و دارا بودن بالاترین کیفیت و تحمل وضعیت جوی در مقابل برف و باران و گرما و سرما از استاندارد بالایی برخوردار می باشد و حجم قابل توجهی از نیاز حفاظ های بازار ایران را تولید و عرضه می نماید و با تکیه بر توانایی های کادر تولید خود انواع حفاظ ها با کیفیت بالا را در اختیار شما هموطنان عزیز قرار می دهد.

حفاظ سرنیزه ای متن 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *