ابعاد متنوع محافظ شاخ گوزنی به چه صورت است؟
۱۴۰۰/۰۹/۰۳
قیمت محافظ شاخ گوزنی چقدر است ؟
۱۴۰۰/۰۹/۰۳
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار طرح متوعی دارد که از شباهت نزدیکترین طرح به اولیه مدل شاخ گوزنی حفاظ لیلیوم میباشد . حفاظ شاخ گوزنی طرح اولیه با ۳ سرنیزه از هر بوته تولید میگردند که شباهت به شاخ گوزن بود به مرور حفاظ لیلیوم به وجود آمد که با ۴ سرنیزه در هر بوته تولید طراحی و مونتاژ شد .حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری یک ابزار عملی و زیبا برای افزایش امنیت و ایمنی خانه است. انتخاب مناسب مکان، نصب با دقت، و انتخاب طراحی مناسب می‌تواند به ارتقاء زیبایی و امنیت خانه شما کمک کند. اگر سوالات دیگری در مورد حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری دارید، با متخصصان ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری چیست؟

انواع مختلف حفاظ از جمله :

 • حفاظ شاخ گوزنی
 • حفاظ بوته ای
 • حفاظ نیزار
 • حفاظ آبشاری
 • حفاظ نخلی

تولید حفاظ روی دیوار مهم ترین مولفه جنس متریال تولید است. به کار گیری از ضایعات آهن و … برای اولید حفاظ امنیتی اصلا پیشنهاد نمی گردد حفاظ دیوار حیاط شاخ گوزنی از بهترین آهن کار نکرده طراحی و تولید می گردد و مقاومت بالایی دارند تراکم حفاظ بالاست و امکان عبور از بین نرده ها به هیچوجه وجود نداشته . هر چه تراکم حفاظ بیشتر گردد امکان نفوذ کمتری وجود دار داشته و تراکم حفاظ را از نصب میله های عمودی آن می توان تشخیص داد.

ویژگی‌های نرده حفاظ شاخ گوزنی

فروش محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ پر فروش دیوار بسیار مقاوم بوده که وجود آنها سبب می گردد ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم شود . تولید و نصب اینگونه محافظ ها آسان بوده و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز زیاد نمی باشد به همین علت با داشتن خصوصیت های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری یکی از روش‌های موثر و زیبا برای افزایش امنیت محیط خانه‌ها است. این نوع حفاظ با طراحی خاص خود، به دیوارهای خانه شما جلوه‌ی زیبایی می‌بخشد و در عین حال از نفوذ افراد غیرمجاز جلوگیری می‌کند. حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری دارای مزایا ویژه‌ای است که آن را انتخاب مناسبی می‌کند. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • زیبایی و جلوه زیبایی:

  این نوع حفاظ با طراحی خاص و شکل شاخ گوزنی به محیط بیرونی شما جلوه‌ی زیبایی می‌بخشد.

 • افزایش امنیت:

  حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری از ورود افراد غیرمجاز به محیط خانه جلوگیری می‌کند.

 • مقاومت در برابر سایش و زنگ‌زدگی:

  این نوع حفاظ از جنس‌های مقاومی ساخته می‌شود که در برابر آب و هوای سخت و سایش مقاومت دارند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری

 1. انتخاب مکان مناسب:

  قبل از نصب حفاظ، باید مکان مناسبی را برای آن انتخاب کنید. این مکان باید بر امنیت خانه و زیبایی محیط تاثیر مثبت داشته باشد.

 2. تعیین ابعاد و تعداد:

  باید ابعاد مورد نیاز حفاظ را تعیین کنید  .

 3. نصب حفاظ:

  با توجه به دیوار خود، حفاظ را با دقت نصب کنید و از ابزار مناسب برای اتصال به دیوار استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *