کاربرد نصب حفاظ شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
انواع حفاظ دیواری بالای دیوار کدام است ؟
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
نمایش همه

قیمت محافظ شاخ گوزنی

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی به عوامل بسیاری بستگی داشته که هر کدام از آنها نقش اساسی در تعیین قیمت حفاظ بالای دیوار دارند. برآورد قیمت محافظ شاخ گوزنی بستگی به ارتفاع حفاظ _ تراکم محافظ _ میلگرد به کار رفته در تولید محافظ و از همه مهم تر متراژ نصبی حفاظ است . می‌توان گفت که انتخاب محافظ شاخ گوزنی بستگی به نیازهای شما دارد. قیمت محافظ شاخ گوزنی متغیر است و از عواملی مانند اندازه، جنس، طراحی و محل خرید آن تأثیر می‌پذیرد. برای کاهش هزینه خرید محافظ آهنی شاخ گوزنی، می‌توانید با دقت انتخاب کنید و به توصیه‌های ما عمل کنید. همچنین، مقایسه قیمت‌های مختلف انواع محافظ‌ها نیز به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را بگیرید و ساختمان خود را محافظت کنید.

قیمت محافظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط متخصصان کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده شده اند . که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط مستریان محترم تولید می شود .گارد شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.

گارد نرده دیوار

نرده گارد محافظتی بالای دیوار

نرده آهنی گارد روی دیوار یکی از محصولات حفاظتی بسیار کاربردی به حساب می آید که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت گردید.این گارد حفاظتی به گونه ای تولید شده است که دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *