حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی چه مزیتی دارند؟
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نمایش همه

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای چه مزیتی دارد ؟

رنگ آمیزی حفاظ ها شاخ گوزنی به روش های مختلفی صورت میگیرد نرده های حفاظ شاخ گوزنی بعد از اجرا به طور یکسره و بلند مدت در فضای بیرونی ساختمان در برابر شرایط مختلف آب و هوایی رطوبت و تابش نور خورشید هستند می بایست از لحاظ کیفیت و ماندگاری پوشش رنگ آن ها از کیفیت بالایی برخوردار باشد نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای و سایر رنگ های مخلف حفاظ توسط شرکت صورت گرفته و قایل لجرا میباشد و باید این نکته را در نظر بگیرید در هنگام انتخاب حفاظ حفاظی را برای نصب محوطه خود نتخاب کنید که با نمای ساختمان محیط همخوانی داشته باشد .

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای

بررسی عوامل موثر در قیمت حفاظ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی دارای قیمت پایین تری بوده ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از امنیت بالایی دارد .این نوع نرده در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی رنگ کوره ای سفید

ضخامت میلگرد های به کار رفته در حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی باید از میلگرد های صاف و سیقلی ساخته شوند. میلگرد ها قطر های مختلفی دارند و معمول ترین ضخامت موجود در بازار ضخامت ۹ و ۱۰ میلی‌متری می‌باشد. البته که قطر ۱۰ کیفیت بالاتری داشته و به راحتی قابل خم شدن یا برش خوردن توسط سارقین نخواهد بود چرا که آگر از میلگردی با ضخامت کم و پایینتر استفاده گردد قابل خم و شکسته ششدن است و ارتفاع بالاتر هیچ مقاومتی ندارد .

مزایای حفاظ نیزاری روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912