نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار پله ای
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
مزیت حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نمایش همه

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی دیوار

زمانی که شما به فکر نصب یک نرده حفاظتی برای منزل خود هستید باید این راهم در نظر بگیرید که هر چه هزینه ی بالاتری را برای ایجاد ایمنی خرج کنید در واقع ایمنی بالاتری را نیز برای منزل خود برقرار کرده اید و در واقع دست شما برای انتخاب حفاظ هایی با مقاومت و زیبایی بیشتر باز میباشد هزینه های اضافی هم خوب نخواهد بود.برای ایجاد ایمنی باید به میلگرد های حفاظ ارتفاع و تراکم محافظ دقت کنید چرا همه این موارد رابطه ی مستقیم در ایجاد نمودن امنی را دارند نصب حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها از جمله حفاظ بوته ای حفاظ لیلیوم و غیره که نقاظ جوش در آنها بالاست نیز مهم است چرا که در هنگام نصب حفاظ ها به هم جوش داده میشوند و نقاط جوش باقی میماند و همه ای نقاط باید توسط فرد نصاب لکه گیری شود تا بتوان از حفاظ مدت زمان طولان تری استفاده نمود .

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی دیوار

عوامل تاثیرگذار در قیمت نرده شاخ گوزنی

  • ضخامت میلگرد مورد استفاده برای ساخت حفاظ: در ساخت این نرده از میلگرد ۱۰میل باید استفاده می شود.
  • ارتفاع حفاظ : هرچه ارتفاع میلگرد بیشتر باشد ، قیمت هم افزایش پیدا خواهد کرد.
  • نوع جوش کاری: حفاظ شاخ گوزنی با دو شیوه جوشکاری الکترود و با گاز co2 ساخته میشود، روش الکترود نسبت به روش دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است.
  • نوع رنگ کاری و کیفیت برند رنگ مورد استفاده : پس از ساخت نوبت به رنگ کاری محفاظ شاخ گوزنی میرسد.رنگ کاری با دو روش رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترواستاتیک انجام می شود رنگ مایع باعث کاهش قیمت در ساخت این نرده حفاظ می شود.

نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از جدیدترین انواع حفاظ های دیواری بوده اگر به دنبال ایجاد امنیت هستند از حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها استاده کنید حفاظ شاخ گوزنی از متریال و الگو خاص و منحصر به فردی الهام گرفده و به خاطر وجود شاخک های در هم تنیده ایمنی وو امنیت را فرهم میکند وسرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز است؛ به همین دلیل است که عبور از این حفاظ محال است. جنس حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد است. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ روغنی، رنگ پودری و کوره ای استفاده می شود.

حفاظ شاخ گوزنی دیوار چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی دیوار نوعی حفاظ است که به واسطه طراحی خاص و منحصر به فرد خود، به شکل شاخ گوزنی شناخته می‌شود. این حفاظ‌ها از جنس معمولاً فلزی مثل آهن تولید می‌شوند و در محیط‌های مختلف نصب می‌شوند. طراحی زیبا و جذاب این حفاظ‌ها آن‌ها را به یک انتخاب محبوب در معماری خانه‌ها تبدیل کرده است.یکی از مزیت‌های اصلی نصب حفاظ شاخ گوزنی دیوار، صرفه‌جویی در فضا است. این حفاظ‌ها به دلیل طراحی نازک و شاخی خود، به شکلی که فضای بیشتری را اشغال نمی‌کنند. این امر بسیار مهم است، زیرا در بسیاری از مناطق مسکونی فضا محدودیت دارد و این حفاظ‌ها به مالکان منازل اجازه می‌دهند تا فضای خود را محافظت کنند.یکی از جنبه‌های مهم نصب حفاظ شاخ گوزنی دیوار افزایش امنیت است. این حفاظ‌ها به دلیل ساختار خود، دسترسی به منزل را برای افراد غیرمجاز دشوارتر می‌کنند. ارتقاء امنیت خانه از جمله اولویت‌های هر خانواده است و حفاظ شاخ گوزنی دیوار به عنوان یک عنصر اصلی در این زمینه عمل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *