نرده دیوار شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۴/۱۵
نصب گارد فلزی روی دیوار
۱۴۰۰/۰۴/۱۵
نمایش همه

انواع نرده پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره فرفورژه

شباهت هایی میان نرده پنجره مدرن و حفاظ پنجره فرفورژه وجود دارد که در برخی موارد تمایز قائل شدن بین این دو را کمی سخت و پیچیده می نماید. چند ویژگی مهم در انواع نرده آهنی پنجره و محافظ پنجره فرفورژه وجود دارد که شما برای داشتن همه این جزئیات نیاز به استفاده از یک سازنده متخصص و با تجربه خواهید داشت. سازند های که تجربه کافی را در این مسیر داشته باشد و همزمان امکانات لازم را نیز برای شما فراهم آورد. در ادامه یکی از بهترین های این کار در تهران به نام صنایع فلزی ایران سازه را معرفی خواهیم نمود. انواع نرده پنجره فرفورژه در طرح ها و شکل های مختلف موجود بوده و انتخاب بین این مدل ها چالشی شیرین برای شما خواهد بود.

نصب حفاظ پنجره

حفاظ پنجره و تراس:

حفاظ های پنجره و تراس به خودی خود دارای زیبایی و گرمای ذاتی هستند و وجودشان بسیار تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد و می توان به عنوان پرده نیز از آن ها استفاده کرد. حفاظ های آکاردیونی امروزی که جهت پنجره و تراس استفاده می شوند نیز در انواع داخلی و خارجی موجود هستند. ظرافت و زیبایی طراحی آن ها به نحوی است که علاوه بر جوانب کاربردی مفیدی که دارند می توان روی جنبه دکوراتیو آن ها در دکوراسیون حساب کرد. با توجه به سلایق مختلف انسانها، حفاظ ها در انواع و طرح های مختلف شکل گرفته اند.

از جمله حفاظ های پنجره از تولیدات شرکت حفاظ کمک شامل: حفاظ آکاردئونی، حفاظ های برمودائی، حفاظ های شبه چوب و وینیل، حفاظ های جالیزی، حفاظ های رول شونده، حفاظ های ابرویی، حفاظ های کافه ای، حفاظ استیل، حفاظ چوبی، حفاظ فرفورژه، حفاظ بانکی و… می باشد که هرکدام از این حفاظ های پنجره مشخصات خاص خود را دارند.

قیمت نرده آهنی بالای دیوار (شاخ گوزنی)

حفاظ پنجره

مقاومت در برابر ضربه، محافظت از سقوط:

در مواردی که شیشه به ارتفاع طبقه به کار می رود، به طور خاص (ویترین فروشگاه ها، سطوح همه نما یا پانورامیک و غیره)، طرح پنجره می تواند با توجه به بار ضربه احتمالی، که استفاده از شیشه خاص با ساختار مقاوم تر را ضروری می سازد، انجام شود.ارتفاع لازم، بر اساس مقررات ساختمان، باید برای سطح عمودی زیر پنجره (بسته به حداکثر قابل قبول ارتفاع سقوط) درنظر گرفته شود تا مانع از سقوط از پنجره های بازشو گردد. این ارتفاع برای شیشه های ثابت بزرگ تمام طبقه و درهای تمام شیشه نیز باید ایحاد گردد (فصل اجزاء گشودگی، عناصر). این امر می تواند با دیوار زیر پنجره، عنصری با شیشه ثابت، یا نرده حفاظ پنجره تحقق یابد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912