مرکز نصب و تعمیر کرکره برقی
از کرکره برقی برای مغازه ها یا پارکینگ ها استفاده می شود مخصوصاً پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت در برای پارک خودرو استفاده کنند یا امکان نصب جک پارکینگی در آنجا وجود ندارد.

اولین نکته و مهمترین راهنمایی در خرید کرکره اتوماتیک که باید به آن توجه کرد کیفیت تیغه ها است که باید دقت کرد که این تیغه ها از آلومینیوم های مستعمل و ضایعاتی استفاده نشود زیرا باعث شکستن تیغه ها تحت بار زیاد شده و صدای زیاد در حین جابجایی ایجاد می کنند. بنابراین اگر کسی قیمت کمتری برای کرکره برقی به شما پیشنهاد می ‌دهد، توجه داشته باشید که ممکن است از تیغه ‌های سبک و بی ‌کیفیت استفاده کند که سبکی آن‌ ها نیز باعث فرو رفتگی در زمان برخورد ضربه می ‌شود و به مرور زمان ممکن است هزینه دوباره برای شما داشته باشد.

امروزه از کرکره برقی برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از نفوذ افراد، نور خورشید، باد، باران و صدا به عنوان یکی از ورودی های پارکینگ ها، مراکز تجاری، صنعتی و غیره استفاده  می شود.


تعمیر کرکره برقی اتوماتیک

علت استفاده کردن از درب های کرکره های برقی

درب کرکره های برقی را می توان از انواع درب ها گفت که برای مصارف تجاری و مسکونی بیشتر استفاده می شود. اکثر کرکره های برقی صنعتی یا کرکره های گاراژها جوری طراحی شده اند که   می توان با نصب آسان و سریع باعث کم مصرف شدن آن شد. این کرکره ها بسیار قوی و بادوام هستند و برخلاف درهای تاشو که در گاراژهای مسکونی و اماکن تجاری قبلاً استفاده می شدند، می توانند در برابر استفاده مداوم مقاومت کنند. همچنین کرکره های برقی جایگزین مناسبی برای پرده های فلزی سنگین هستند که به دلیل وزن زیاد باعث بیماری هایی مانند دیسک کمر می شوند. البته ناگفته نماند که قیمت کرکره برقی نیز مناسب است.

فروشگاه های تجاری اغلب در هدف سارقان قرار می گیرند. اگر شما هم صاحب یک رستوران یا مغازه هستید و تصمیم دارید تا از ایمنی در محل کار خود اطمینان حاصل کنید بهتر است از نوعی از کرکره برقی که با سطح امنیت بالایی برخوردار است کمک بگیرید. ویژگی‌ های امنیتی که درزهای روی درها، شیشه‌ها و دیوارها را می‌ پوشانند باعث میشود تا محافظت بیشتری را فراهم ‌کنند. همچنین قادرید از هشدارهای مکان برای ایمن‌تر کردن محل کارتان استفاده کنید. علاوه بر سارقان، درب های کرکره برقی از دفتر یا فروشگاه شما در برابر هوای بد و نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان محافظت می کنند. برخی از افراد برای پنجره های مسکونی خود از کرکره برقی (کرکره ی پنجره) استفاده   می کنند. استفاده از کرکره در پنجره علاوه بر زیبایی ساختمان می تواند آلودگی صوتی منطقه را هم کاهش دهد. از دیگر مزایای کرکره برقی برای پنجره ها می توان به افزایش ایمنی، کاهش آلودگی های ناشی از گرد و غبار و همچنین متعادل سازی دمای محیط اشاره کرد.

پرده ها و درب های برقی به شکل استاندارد طراحی شده و در محل مورد نظر به آسانی نصب می شوند. این کرکره ها در اندازه‌های مختلف و طرح‌ های متناسب با نیازهای فردی تولید و به بازار عرضه می ‌شوند. این کرکره ها را نیز می توان به دلخواه و سلیقه مشتری طراحی کرد. حتی می توانید برند یا لوگوی شرکت و کارخانه خود را روی آن بچسبانید تا نام یا لوگوی شرکت شما به خوبی معرف کار و حرفه تان باشد. با این کار به راحتی توانسته اید با هدف بازاریابی موثر در کسب و کار خود پیشرفت کنید و حتی خارج از ساعات اداری نیز کار خود را تبلیغ کنید. در صورت بسته بودن مغازه یا اداره اگر فردی به دنبال آدرس شما باشد به راحتی می تواند با دیدن مشخصات کارتان در روی کرکره محل را شناسایی و در فرصت دیگر برای حل مشکل خود مراجعه نماید.


قیمت کرکره برقی چگونه محاسبه میشود؟

صحیح ترین راه برای نصب درب های کرکره برقی

بهترین راه برای اطمینان از اینکه درب کرکره برقی صحیح نصب شده ، استخدام یک نصاب حرفه ای است. اگر خود شما تجربه نصب کرکره برقی را قبلاً دارید می توانید خودتان کرکره های جدید  را هم نصب کنید. راهنماهای نصب برای کمک به شما طراحی شده اند، همراه با دستورالعمل ها و نکاتی که به شما در نصب صحیح درها کمک می کند تا دیافراگمی تا حد امکان ایمن داشته باشد.

نصب مناسب برای عملکرد و ایمنی غلتک ضروری است. اگر غلتک ها در موقعیت صحیح قرار نگیرند یا استحکام آنها ضعیف شود، خطر غیرقابل برگشتی به وجود می آید.


انواع کرکره برقی

تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران و کرج

شاید در هر زمانی از شبانه روز کرکره برقی مغازه، آپارتمان، پارکینگ و ... را تجربه کرده باشید که کار نمی کند یا به درستی کار نمی کند. در این مرحله است که حضور یک شرکت خدمات تعمیر کرکره برقی اتوماتیک حرفه ای بسیار ضروری است. شرکتی که می تواند در کمترین زمان ممکن به شما کمک کند.

نگهداری و تعمیر کرکره برقی پارکینگ بهترین راه برای کاهش هزینه ها و جلوگیری از خرابی کرکره برقی است. در ماه های تابستان درب برقی آپارتمان و مغازه شما بیشترین ترافیک و البته باز و بسته شدن را متحمل می شود.

تعمیر کرکره برقی شامل موارد زیادی است زیرا اجزای کرکره برقی بسیار متنوع است. از مهمترین قطعات مورد استفاده در کرکره برقی می توان به موتور کرکره برقی، تیغه کرکره برقی اشاره کرد.


کرکره برقی سوراخ پانچ دار

آموزش مراقبت و نگهداری از کرکره برقی پارکینگ در فصل پاییز

در اواسط پاییز و زمستان، کرکره برقی آپارتمان شما برای عملکرد بهتر و طولانی تر نیاز به توجه بیشتری دارند. یکی از دلایل توجه بیشتر به کرکره برقی تغییر فصل است. وقتی هوا سردتر می شود، موتور کرکره برقی و همچنین جک و فنر کرکره برقی بیشتر کار می کنند تا کرکره های اتوماتیک با همان سرعتی که در هوای گرم انجام می دادند حرکت کنند. برای اطمینان از عملکرد صحیح فنر و موتور کرکره برقی، نگهداری و تعمیر فصلی بسیار ضروری است. بنابراین تعمیر کرکره درب پارکینگ را به صورت دوره ای و فصلی جدی بگیرید.

در زیر سه روش نگهداری و تعمیر کرکره برقی پارکینگ برای جلوگیری از آسیب دیدن قطعات کرکره برقی را به شما آموزش می دهیم.

برای تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران با کجا تماس بگیریم؟

اگر از آن دسته مشتریانی هستید که از کرکره برقی استفاده می کنید حتما با مشکلات تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران مواجه شده اید. تعمیر کرکره اتوماتیک بسیار حساس است. بنابراین با توجه به حساسیت و پیچیدگی در طراحی و ساخت کرکره برقی و اتوماتیک، در صورت بروز مشکل و خرابی کرکره اتوماتیک، باید سریع اقدام و آن را تعمیر کنید.

البته در بسیاری از موارد اگر مشکل جزئی باشد خودمان می توانیم آن را برطرف کنیم. ناگفته نماند که همین کار باید با نظر متخصصان و نصابان کرکره برقی انجام شود. با توجه به آنچه گفته شد، قبل از هر اقدامی برای تعمیر کرکره برقی در تهران و کرج، با یک فرد متخصص و مجرب در این زمینه مشورت کنید.

مراقب باشید، در صورت بروز مشکل، جدی نگرفتن آن و انجام اقدامات به موقع برای تعمیر کرکره اتوماتیک می تواند منجر به آسیب های زیادی شود. و این آسیب ها باعث افزایش هزینه تعمیر کرکره برقی در تهران و کرج و هشتگرد می شود.

قبل از اینکه به بحث تعمیر کرکره برقی در کرج و هشتگرد و تهران بپردازیم، بهتر است برای اطلاعات بیشتر مقالات زیر را مطالعه کنید.


کرکره برقی فروشگاهی

مرکز نمایندگی تعمیر کرکره برقی

مشتریانی که در راه‌اندازی و نصب کرکره اتوماتیک از شرکت حفاظ کمک استفاده کرده اند هرگز نگران تعمیر کرکره اتوماتیک خود نخواهند بود. عدم کارکرد صحیح کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک معمولاً به دلیل وجود مشکل در یکی از قسمت های زیر است. با مطالعه مقاله مشکلات رایج کرکره برقی تنها با تشخیص صحیح محل خرابی و تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر می توانید تعمیر اتوماتیک کرکره را انجام دهید.

قطعات مورد بازرسی و تست:

موتور کرکره اتوماتیک

تیغه اتوماتیک روی کرکره ای

گیرنده و فتوسل

شفت و...

چه زمانی می توانیم خودمان کرکره ریموت کنترلی را تعمیر کنیم؟

گاهی اوقات بروز برخی مشکلات جزئی باعث اختلال در عملکرد شاتر خودکار می شود. رفع این مشکلات کار پیچیده ای نیست و می توانید خودتان آن را انجام دهید. از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

باتری ریموت کنترل کرکره اتوماتیک از کار افتاده است

خرابی سنسور نوری درب کرکره ای اتوماتیک

فرستنده شاتر مشکل دارد

مسدود کردن مسیر شاتر اتوماتیک

فنر کرکره اتوماتیک شکسته

تنظیم محدودیت کرکره ای خودکار انجام نشد

قفل دستی درب با کرکره برقی

قطع برق و فعال شدن محافظ کرکره اتوماتیک

به یاد داشته باشید که شما تعمیرگاه کرکره اتوماتیک نیستید و بهتر است تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران و کرج را به گروهی بسپارید.

نصب کرکره برقی برای محافظت از سرمایه و سلامت شما.

در برخی موارد مشتریان از کرکره های قدیمی استفاده می کنند. باید در نظر داشته باشید که هزینه تعمیر دائمی کرکره های قدیمی و زمان صرف شده برای آن بسیار بیشتر از نصب کرکره اتوماتیک جدید خواهد بود. به همین دلیل کرکره قدیمی باید با کرکره اتوماتیک جدید جایگزین شود.


حفاظ کرکره برقی درب آپارتمان
فروش کرکره اتوماتیک

آموزش نگهداری و تعمیر کرکره پارکینگ برقی

روغن کاری درب کرکره ای برقی

ساده‌ترین کاری که هر کسی می تواند انجام دهد این است که روغن کرکره برقی را روی قسمت های متحرک کرکره برقی اسپری کند. نکته مهم در مورد روانکاری کرکره های برقی این است که تمام قسمت های متحرک کرکره برقی به روغن یکسانی نیاز ندارند. لازم به ذکر است برای کرکره برقی پارکینگ از Multi-Use WD 40 استفاده نکنید. در حالی که در جلوگیری از تراکم آب و رطوبت بسیار عالی است، می تواند روغن های دیگر را نیز دفع کند یا بشویید. ممکن است در ابتدا خوب به نظر برسد، اما در دراز مدت غلتک های کرکره برقی را خشک می کند.

توجه داشته باشید که برای روغن کاری کرکره برقی، روغن کاری بلبرینگ، فنر و لولا را فراموش نکنید. با روغن کاری کرکره برقی در زمان مناسب می توان تا حد زیادی از خرابی زودرس پره های کرکره برقی جلوگیری کرد و عمر این محصول را افزایش داد.

دلیل اصلی روغن کاری کرکره برقی کاهش فشاری است که موتور کرکره برقی در هنگام بالا و پایین بردن پره ها تحمل می کند. این باعث می شود تیغه ها راحت تر حرکت کنند و همچنین از صدای تیغه جلوگیری می کند.

نکته ای که در روغن کاری کرکره برقی باید به آن توجه کنید این است که گاهی اوقات استفاده از اسپری سیلیکون مجاز است اما توصیه می کنیم برای روغن کاری درب کرکره برقی از گریس و Multi-Use WD 40 استفاده نکنید.

چربی از ورود رطوبت به داخل جلوگیری می کند، اما در عین حال خواص روغن ها را از بین می برد و آنها را حل می کند.

روغن و گریس مناسب برای کرکره برقی

ما WD 40 Specialists یا روغن لیتیوم سفید و همچنین روغن سیلیکون ضد آب را برای روانکاری کرکره های برقی و قطعات متحرک توصیه می کنیم. در بازار کرکره برقی به این روغن ها روغن بلستر درب کرکره ای یا گریس لیتیوم بلستر سفید نیز می گویند. اینها نمونه هایی از روان‌کننده ها/گریس های با کیفیت هستند که تقریباً در هر فروشگاه سخت افزاری یافت می شوند. مطمئن شوید که از روغن و گریس مناسب برای کرکره های برقی استفاده می کنید.

ایمنی کرکره برقی

یکی از مهمترین مسائل در هنگام خرید کرکره برقی توجه به ایمنی کلی کرکره برقی است. ایمنی عمومی به معنای اطمینان از این است که اگر چیزی در باز و بسته شدن کرکره برقی تداخل داشته باشد، کرکره برقی حرکت نمی کند یا به آن نزدیک نمی شود، یا اگر حرکت کرد، بلافاصله معکوس می شود. ساده‌ترین و مطمئن ترین راه برای بررسی این توانایی، قرار دادن یک جسم به اندازه کافی بزرگ در مسیر پرتو لیزر و چشم در زیر پلک است. وقتی می خواهید در را با استفاده از ریموت کرکره برقی ببندید، درب نباید حرکت کند.

برای آزمایش اینکه عملکرد معکوس به درستی کار می کند، یک مانع تقریباً 1.5 اینچی (درست زیر سنسور سطح چشم) در زیر و در مسیر درب قرار دهید. سپس دکمه کرکره برقی را با استفاده از ریموت کنترل درب فشار دهید. اگر درب فوراً به حالت کاملاً باز برگردد، همه چیز خوب است. در زیر یک آموزش تصویری در مورد نحوه تست ایمنی عمومی کرکره های برقی آورده شده است

به یاد داشته باشید که سلامت و ایمنی شما و اطرافیانتان بسیار مهم است. در صورت مشاهده هرگونه مشکل در نصب غلتک برقی با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید اطلاعات جامعی در مورد درب های اتوماتیک در این وب سایت پیدا کنید.

دلایل آسیب دیدگی درب کرکره ای

اگر درب کرکره ای پارکینگ شما به درستی کار نمی کند و در حین کار صدا ایجاد می کند یا به طور کلی مانند گذشته کار نمی کند، دلایل مختلفی برای خرابی آن وجود دارد.

خرابی سنسور نوری کرکره

وجود چشمی در پارکینگ کرکره برقی کمک می کند تا در هر لحظه از ورود افراد مختلف و ناشناس به ساختمان شما جلوگیری شود. اگر مانعی بر سر راه درب کرکره برقی وجود داشته باشد، درب به سرعت بسته می شود و از ورود افراد مختلف به داخل ساختمان جلوگیری می کند. اگر دکمه بسته شدن در را فشار می دهید اما در بسته نمی شود، اولین کاری که باید انجام دهید این است که سنسور چشمی کرکره برقی پارکینگ را بررسی کنید. اگر مشکل در این قسمت است، می توانید از یک پارچه تمیز برای تمیز کردن سنسور استفاده کنید و به تشخیص انسدادهای سنسور کمک کنید. راه حل بعدی تراز کردن سنسور است.


کرکره اتوماتیک با اندازه کوچک برای پنجره ها
گارانتی کرکره برقی

کرکره‌ دستی

کرکره های دستی یکی از راه های مناسب برای ایمن نگه داشتن خانه و محل کار شما با قیمتی مقرون به صرفه است. برای بسیاری از فضاهای داخلی و ادارات که درب و پنجره های نسبتا کوچک و کم ارتفاع دارند، کرکره های عمومی می تواند یک گزینه مناسب و بی سر و صدا باشد.

کرکره های دستی برای برخی از درب ها و پنجره های کوچک مانند سردر مغازه های کوچک که فقط یک بار در روز باید باز و بسته شوند بسیار عالی هستند، البته از نظر الکتریکی هیچ چیز راحت و آسان برای استفاده وجود ندارد.

کرکره های دستی اغلب شبیه و به زیبایی کرکره های برقی نیستند و در تمام کاربردهای خود فضای زیادی را اشغال می کنند و برای باز و بسته شدن نیاز به فعالیت بدنی زیاد و سنگینی دارند. بنابراین، فقط برای مشاغل کوچک ایده آل است، نه برای مکان های بزرگ.

در صورتی که نیاز به چندین بار باز و بسته کردن کرکره در روز باشد، مسلم است که استفاده از کرکره دستی بسیار دردسر ساز است و کاربردی به نظر نمی رسد، بنابراین استفاده از آن غیر معقول و مؤثر نیست.

بهترین راه انتخاب کرکره برقی

در زمان خرید کرکره برقی یا کرکره دستی باید عرض و ارتفاع مورد نیاز محل مورد نظر خود را در نظر بگیرید. در این صورت شما به راحتی می توانید نوع کرکره و مدل آن یعنی خود تنظیم شونده را انتخاب کنید. زیرا همه این موارد به اندازه و وزن بستگی دارد. در نتیجه نتایج واضحی دریافت خواهید کرد. این محصولات معمولاً با صفحه کلید لمسی بالا و پایین می رود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سیستم کنترل اثر انگشت و ورود کد دیجیتال امنیت بیشتری را در استفاده از آن ها ایجاد کرده است. البته برای مواقع اضطراری هم کرکره دستی یا کرکره برقی دارای کنترل دستی هستند.

کرکره های برقی معمولاً توسط یک موتور کوچک به برق وصل می شوند. به طور طبیعی این  محصول از برق خانگی استفاده می کند. اما شما می توانید از محصولات طراحی شده با باتری نیز کمک بگیرید. این محصول می تواند به پنل های خورشیدی مجهز شود که قدرت باز و بسته شدن خود را از انرژی خورشیدی دریافت می کند و در نتیجه در هزینه شما صرفه جویی می کند.

می توان آن را از راه دور از طریق کنترل دستی یا سیستم متمرکز کنترل کرد و استفاده از آن بسیار ساده‌تر و راحت تر از کنترل دستی است. استفاده از آن بخصوص در ساختمان های صنعتی با ورودی های بزرگ بسیار معقول به نظر می رسد. در این حالت، ورودی کارخانه را می توان برای بارگیری یک کامیون یا چیزی در کسری از زمان باز کرد. کرکره برقی کنترل از راه دور را می توان در مناطق سختی که کارکنان نمی توانند در این محیط ها حضور داشته باشند استفاده کرد.


انواع تیغه کرکره برقی
نصب درب کرکره ای برقی

چگونه قیمت کرکره برقی را در هر متر مربع محاسبه کنیم؟

ابتدا به نحوه محاسبه هزینه نهایی می پردازیم و در آخر هر یک از فاکتورهای فعلی را در این محاسبه معرفی می کنیم و لیستی از قیمت محصولات را برای شما تهیه می کنیم.

مساحت دهنه = (ارتفاع + 30 سانتی‌متر) x عرض دهنه 

هزینه آهن کشی = قیمت روز آهن - قیمت قوطی آهنی یا دیگر متعلقات

هزینه تیغه کرکره برقی = مساحت دهنه x هزینه روز تیغه کرکره برقی

قیمت موتور کرکره برقی = نوع موتور کرکره برقی - وزن تیغه در کل مساحت

قیمت نصب و آهن کشی = اندازه دهنه x قیمت - نصب انواع مختلف تیغه در هر متر مربع

قیمت روز تیغه کرکره برقی = وزن تیغه (در هر متر مربع) - کیفیت آلیاژ (در هر نوع تیغه) - قیمت روز انواع تیغه

قیمت نوع موتور کرکره برقی = نوع ولتاژ- مدل کلی موتور- نوع گیربکس- جنس سیم پیچ - اندازه روتر

قیمت شفت کرکره برقی = نوع لوله که می تواند از 8 یا 11 باشد - قیمت روز لوله در هر متر عرض x طول دهنه

قیمت کرکره = هزینه موتور کرکره برقی + هزینه تیغه کرکره برقی + هزینه آهن +  هزینه نصب و آهنکشی + هزینه شفت + کرایه حمل تا پروژه

امنیت کرکره برقی :

کرکره برقی امنیت خیلی بالایی نسبت به دیگر درب ها دارد و یک مانع جدی برای سارقان می باشد. شما برای بالا بردن امنیت کرکره برقی می توانید از دزدگیر و دوربین مداربسته نیز استفاده کنید.


کرکره برقی پارکینگ
قیمت کرکره اتوماتیک
قیمت خرید قطعات یک کرکره برقی مغازه معمولی

سوالات متداول خرید و نصب کرکره برقی

1: کرکره برقی امنیت لازم را دارد؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که اکثر افراد از کرکره برقی استفاده می کنند به خاطر امنیت بالا می باشد.  کرکره برقی را نمیشه به راحتی تخریب یا باز کرد و کار سخت و زمان بری هست به همین دلیل انتخاب کرکره برقی بهترین گزینه برای مقابله با دزدی می باشد.

بهترین تیغه امنیتی برای کرکره برقی که مقاومت زیادی در برابر آتش‌سوزی ، فشار، ضربه و برش دارد تیغه پلی کربنات می باشد. تیغه پلی کربنات به نسبت سایر تیغه ها امنیت بیشتری دارد.

2:اگر برق قطع شود امکان باز و بسته کردن کرکره برقی وجود دارد؟

اگر زمانی برق محل شما رفته باشد اصلا جای نگرانی ندارد ، شما می توانید به صورت دستی اقدام به باز کردن کرکره برقی کنید.

3: روی تیغه امکان افتادن خط و خش وجود دارد؟

تیغه هایی که در کرکره برقی استفاده می شوند کاملا ضد خش ، ضد زنگ و مقاوم در برابر آب می باشد. که امکان افتادن خط و خش خیلی کم می باشد.

4:کرکره برقی چند نوع  تیغه  دارد و با یکدیگر چه فرقی دارد؟

تیغه کرکره برقی یکی از اصلی ترین اجزای کرکره برقی می باشد. که می توان به مهترین انواع آن از جمله نوع آلومینیومی ، فولادی. پلی کربناتی  می توان اشاره کرد که هر کدام از آنها مزایا و معایب خودشون رو دارند.

اگر بخواهیم خلاصه اشاره کنیم تیغه های کرکره آلومینیومی کم صدا وسبک می باشد، تیغه  فولادی مستحکم و ارزان می باشد و پلی کربنات مقاوم و زیبا می باشد.

5: کرکره برقی را در کجا می توان استفاده کرد؟

کرکره برقی را میتوان در جاهای مختلف استفاده کرد از جمله برای کرکره مغازه ، برای درب پارکینگ آپارتمان و ویلا، به عنوان درب فروشگاه و حتی برای پنجره های شرکت و خانه هم می توان استفاده کرد.

6: مدت زمان نصب کرکره برقی چقدر می باشد؟

شما بعد از انتخاب تیغه کرکره برقی و موتور کرکره که اصلی ترین اجزای یک کرکره رو تشکیل میدن ،بعد از آن  تیم ایمن صنعت در کمترین زمان ممکن به نصب کرکره برقی در محل شما اقدام خواهد کرد.


کرکره برقی حفاظ کمک
💎 نوع کرکره برقی بهترین محصولات کرکره برقی موجود است
💲 قیمت کرکره برقی نازل ترین قیمت بازار
⏳ زمان نصب کرکره برقی سریع ترین زمان نصب انجام می گردد.
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان و انجام سفارش در کمترین زمان
Call Now Buttonسفارش محصولات ✅ 09126788378