تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نمایش همه

رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای مشکی سفید طلایی و غیره صورت میگیرد تولید کنندگان مختلف به روش های مختلفی حفاظ را رنگ آمیزی میکنند اما بهترین و کار آمد ترین روش رنگ آمیزی به روش کوره ای میباشد که میتواند جز فاکتور های مهم انتخاب حفاظ دانست.

رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

حصار شاخ گوزنی چیست؟

در گذشته برای محافظت از باغات و زمین های کشاورزی و مشخص کردن محدوده مرزی خود، از چوب هایی که به شکل نرده شاخ گوزنی ساخته شده است استفاده کرده و در زمین خود متصل میکردند اما این روش قدیی ایمنی کامل در مقابل سارقان را ندارد بنابران با پیشرفت تکنولوژی حفاظ هاای از جمله حفاظ شاخ گوزنی – حفاظ آبشاری – حفاظ طرح لیلیوم – حفاظ نخل مرداب – حفاظ بوته ای تولید شده اند که مقاومت کامل در برابر نفوذ بیگانگان را دارد .

حفاظ شاخ گوزنی کرم کوره ای

نصب حفاظ شاخ گوزنی در محوطه ساختمان

حفاظ شاخ گوزن از حفاظ های ساختمانی میباشند که نصب و اجرای آن برای ساختمان های مختلف امکان پذیر می باشد. طراحی ساده و منحصر به فرد حصار شاخ گوزنی طوری میباشد تا این محصول حفاظتی قابل نصب و اجرا بر روی تمام مدل دیوارها باشد. شرکت به منظور نصب و اجرای حفاظ شاخ گوزنی از افراد با تجربه در این زمینه کمک میگیرد این افراد به واسطه مهارتی که دارا هستند، در زمانی کوتاه اقدام به نصب این مدل از حفاظ می نمایند.

خرید ونصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار قوس دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912