رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
عکس حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نمایش همه

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

حفاظ مدل شاخ گوزنی ترکیبی از شاخک های فلزی برنده و تیز که با جوش اکترود به هم متصل شده اند. این حفاظ برای افزایش ایمنی و استحکام بوده است. و در مقابل آن فاکتور زیبایی در تمام مدلها رعایت شده است. . با نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم  میزان آسیب احتمالی برای عبور آنقدر بالا می رود که حتی عبور از این حفاظ هم برای هر فرد غیر ممکن جلوه میکند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

منظور از تراکم محافظ شاخ گوزنی چیست؟

منظور از تراکم در نرده های محافظ شاخ گوزنی تعداد شاخه های اصلی در هر دو متر حفاظ میباشد . روش تشخیص تراکم نرده ها شمردن میله های عمودی روی پروفیل (شاسی) می باشد. ضخامت میلگرد به عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمی گردد و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی نداشته و ممکن است به راحتی خم و بریده شوند.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی روی  دیوار

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ‌های روی دیوار شمرده میشوند و قدمت چندانی ندارند بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط، بالکن یا حیاط خلوت می‌باشند به کار می‌رود. به دلیل زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای برنده و جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.

نرده محافظ شاخ گوزنی محوطه در مقایسه با سایر مواد چه تاثیری بر محیط زیست دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912