مزیت حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار پله ای
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نمایش همه

خرید ونصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار قوس دار

تیز بودن میله های اهنی حفاظ شاخ گوزنی باعث ایجاد امنیت در حفاظ های شاخ گوزنی میشود. ارتفاع ،تراکم و رنگ حفاظ ها بسته به سلیقه ی مشتری قابل تغییر است. حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار دیوار های با در پوش سنگ و همچنین لغاز نصب میشود که از بهترین متریال ها برای ساخت این نوع حفاظ ها استفاده میشود.شرکت در ساخت و نصب حفاظ از فولاد با کربن بالا و میلگرد های ۱۰ کششی است که قابلیت این را دارد که روی هر نوع دیواری نصب شود استفاده میکند .در این مقاله به بررسی خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار قوس دار پرداختیم. انتخاب مواد مناسب، طراحی دقیق، نصب حرفه‌ای، و مراقبت منظم از حفاظ اهمیت دارند. این پروژه نه تنها زیبایی دیوارها را افزایش می‌دهد بلکه امنیت را نیز تضمین می‌کند. با دنبال کردن راهنمای ما، می‌توانید یک حفاظ شاخ گوزنی شکیل و عملی برای دیوار خود داشته باشید.

خرید ونصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار قوس دار

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی

رنگ تمامی حفاظ های شاخ گوزنی رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) پوشش بالا و درجه یک می باشد. جوش استفاده شده در تمامی حفاظ های شاخ گوزنی جوش CO2 به صورت دوطرفه می باشد. سایز میلگرد مصرفی در همه مدل ها ۱۰ استاندارد می باشد. کمترین عرض حفاظ های شاخ گوزنی ۵۰ سانتی متر و بلندترین حالت ۱۲۰ می باشد.

حفاظ قوسدار منزل و بالای درب

استفاده از نرده های شاخ گوزنی در مراکز و مکان های مختلف

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار هایی که ارتفاع بالایی ندارند حفاظ ها در آن ها کاربرد بالایی دارند چرا که افزایش ارتفاع دیوار ها به نرده محافظ میتوان امنیت را برقراررکرد هر چه ارتفاع حفاظ بالا تر باشد امنیت و ایمنی افزایش میباد و طیع هر چه ارتفاع و تراکم پایین تر باشد قیمت حفاظ پایین تر است.

خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار قوس دار یکی از راه‌های موثر برای افزایش زیبایی و امنیت است. این نوع حفاظ‌ها با طراحی شکیل و منحصر به فرد خود، به هر مکانی جلب توجه می‌کنند. در این مقاله، ما به شما یک راهنمای کامل برای خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار قوس دار ارائه می‌دهیم. از مواد مناسب برای ساخت تا طراحی و نصب، همه جزئیات را پوشش خواهیم داد. با ما همراه شوید تا اطلاعات لازم برای اجرای این پروژه را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *