مزیت حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار پله ای
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نمایش همه

خرید ونصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار قوس دار

تیز بودن میله های اهنی حفاظ شاخ گوزنی باعث ایجاد امنیت در حفاظ های شاخ گوزنی میشود. ارتفاع ،تراکم و رنگ حفاظ ها بسته به سلیقه ی مشتری قابل تغییر است. حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار دیوار های با در پوش سنگ و همچنین لغاز نصب میشود که از بهترین متریال ها برای ساخت این نوع حفاظ ها استفاده میشود.شرکت در ساخت و نصب حفاظ از فولاد با کربن بالا و میلگرد های ۱۰ کششی است که قابلیت این را دارد که روی هر نوع دیواری نصب شود استفاده میکند .

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی

رنگ تمامی حفاظ های شاخ گوزنی رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) پوشش بالا و درجه یک می باشد. جوش استفاده شده در تمامی حفاظ های شاخ گوزنی جوش CO2 به صورت دوطرفه می باشد. سایز میلگرد مصرفی در همه مدل ها ۱۰ استاندارد می باشد. کمترین عرض حفاظ های شاخ گوزنی ۵۰ سانتی متر و بلندترین حالت ۱۲۰ می باشد.

حفاظ قوسدار منزل و بالای درب

استفاده از نرده های شاخ گوزنی در مراکز و مکان های مختلف

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار هایی که ارتفاع بالایی ندارند حفاظ ها در آن ها کاربرد بالایی دارند چرا که افزایش ارتفاع دیوار ها به نرده محافظ میتوان امنیت را برقراررکرد هر چه ارتفاع حفاظ بالا تر باشد امنیت و ایمنی افزایش میباد و طیع هر چه ارتفاع و تراکم پایین تر باشد قیمت حفاظ پایین تر است.

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912