خرید حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰ و ۱۲۰سانت
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
خرید ونصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار قوس دار
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نمایش همه

مزیت حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه چه مزایایی نسبت به سایر نرده های روی دیوار دارد؟ نوک های تیز و برنده نرده شاخ گوزنی عبور افراد را کاملا غیر ممکن میکند تراکم و در هم تنیدگی شاخک ها جلوه نا منظم زیبا و ایجاد امنیت بالایی را به وجود می آورند. به علت طول زیاد(طول ۲ متری)بعد از نصب کاملا منظم و در هم تنیده می شود. نرده شاخ گوزنی که به محافظ شاخ گوزنی نیز معروف است.

حفاظ دیوار منزل

قیمت محافظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی ازکمترین طراحی و به شکل ساده ساخته شده است. و هنوز هم به دلیل پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد . حفاظ شاخ گوزنی در ۳ردیف اصلی و ۳ردیف فرعی ساخته و تولید میشود . معمولا در ساخت حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش اولیه استفاده میشود و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است که بر کیفیت نرده تاثیر میگذارد .

حفاظ امن شاخ گوزنی برای دیوار خانه

انواع محتلف محافظ شاخ گوزنی

حفاظ های روی دیوار شکل های مختلفی دارند از جمله حفاظ شاخ گوزنی – حفاظ نخل مرداب – حفاظ بوته ای – حفاظ آبشاری – حفاظ سر نیزه ای – حفاظ نیزار میباشد کاربرد همه این حفاظ ها کاربرد یکسانی دارند و همه حفاظ ها، امنیت و زیبایی دارند اما در کل جهت گزینش نرده حفاظ در مرحله اول باید به میزان هزینه خود توجه کنید . اگر هزینه بالاتری دارید میتوانید حفاظ لیلیوم را انتخاب کنید هرچند این حفاظ ها نسبت به حفاظ شاخ گوزنی حفاظ های جدیدتری محسوب می شوند اما نسبت به سایر حفاظ ها از امنیت و زیبایی دو چندانی برخوردار میباشن ظاهر زیبا و تراکم بالا این حفاظ شکل بسیار جذاب و منحصر به فردی به آن می دهد. همچنین در مورد رنگ آمیزی گونه حفاظ ها مانور بیشتری میتوان داد

مشاهده مطلب
حفاظ شاخ گوزنی در ویلا باغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝

09127701547 ارسال پیام در واتساپ پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش پیام در سروش ارسال پیام در ایتا پیام در ایتا