نصب حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
خرید و فروش حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
نمایش همه

خرید حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ

حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ برای محفاظت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا و باغ نرده حفاظ هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی با عنوان حفاظ ضد سرقت روی دیوار یا محافظ لبه های دیوار تولید میشوند که بیشتر به عنوان نرده حفاظ یا دزدگیر آهنی روی دیوار کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان محافظ روی دیوار حیاط یا حفاظ با میلگرد گیوتین خورده روی دیوار ساختمان مناسب می باشند.

حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ

علت نصب محافظ شاخ گوزنی بر روی انواع دیوار

حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد های شمشی و فولادی تولید میشوند ابعادی که در تولید قطعات شاخ گوزنی استفاده می گردد در سایز بندی های استاندارد از سه سانت تا یک متر بیست سانت برش داده می شوند و برای آنکه حفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتری و‌موانع ایمن ایجاد کند سر شاخک ها را تیز میکنند که مانند سوزن و تیغ میگردند و اجازه عبور به سلرقان و حیوانات را نمیدهند.

حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری اف F و حفاظ ها شاخ گوزنی برای برقراری و بالا بردن امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. حصارها و حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت استفاده می شوند که حفاظ آبشاری نیز یکی از انواع آن ها می باشد. حفاظ ها تا حد زیادی خیال شما را از بابت رفت و آمدهای غیر قانونی از روی دیوار و ورود سارقان به خانه راحت کنند. این نرده های حفاظتی با شاخه های متعدد و نوک های تیزی که دارند افراد را از عبور از روی دیوارها میشوند برای تامین امنیت ساختمان مسکونی، تجاری و اداری خود می توانید از این ابزار به خوبی استفاده کنید.

تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912