گارد شاخ گوزنی بالای دیوار
۱۴۰۰/۰۴/۲۲
گاردهای محافظ بالای دیوار
۱۴۰۰/۰۴/۲۲
نمایش همه

حفاظ روی دیوار سنگی

 

حفاظ شاخ گوزنی
اگر در گذشته به شما عزیزان پر کاربدرترین حفاظ روی دیوار سنگی را به طرح دیگری از شاخ گوزنی ها اختصاص داده ایم آن را در اینجا نقض میکنیم . از نظر سرپرست تولیدی و نصاب شاخ گوزنی گلنرده بیشترین سفارش شاخ گوزنی در سال ۸۸ و ۸۹ به شاخ گوزی بوته ای اختصاص پیدا میکند . حفاظ های بوته ای امروزه در هر کوچه و خیابانی روی دیوارها دیده میشود .

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار :

حفاظ نرده شاخ گوزنی, حفاظ لیلیوم ,حفاظ نیزار, حفاظ بوته ای, حفاظ کلاسیک, حفاظ نرده شاخ گوزنی آبشاری.یکی از حفاظهایی که برای عدم ورود دزد ها و سارقین به محیط خانه استفاده میشود حفاظ نرده شاخ گوزنی است که شبیه به شاخ گوزن طراحی شده و که فولاد ساخته می‌شود که دارای نوکی تیز بوده و مانع از عبور افراد متجاوز به داخل ملک شخصیتان میشود.جزو اصلی ترین خواسته‌‌‌‌های انسان است و ما در اولین قدم، خواسته هایمان را در محل زندگی خویش برآورده میسازیم، درنهایت اطلاعات در مورده حفاظ و همچنین لوازمی که میتوان از آنها برای حفاظت از جان عزیزانمان استفاده کنیم است در این مبحث سعی شده تا حفاظ هایی که سبب افزایش امنیت خانهایمان میشود معرفی شود و همچنین توضیحاتی در مورد عمل کرد.

اجرای حفاظ بالای دیوار

طراحی انواع حفاظ بالای دیوار :

طراحی این نوع حفاظ ها با گونه ای بوده که نوک های تیز بالای حفاظ ها، در تمامی جهات پوشش داده شده تا کم ترین احتمال جهت ورود به حریم خصوصی از بین رود. روش متداول دزدان در بالا رفتن دیوار ها به این شکل است که پس از گرفتن بالای دیوار، از آن بالا رفته و خودشان را به داخل منزل می رسانند. طراحی این حفاظ به گونه ای است که جلوی همین کار را نیز از دزدان می گیرد و مانع از استفاده از دیوار به عنوان محلی کمکی، جهت بالا رفتن از آن می شود. طراحی همه جانبه نوک های تیز نیز به این دلیل است تا امکان ورود به منزل را با قرار گرفتن در کنار حفاظ از سارقان بگیرد. جنس متداول این حفاظ ها، فلزی است اما برخی از افراد برای داشتن امنیت بیشتر، جنس فولاد را خریداری می کنند که البته مبالغ بالاتر باید پرداخته شود.

راهنمای نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912