حفاظ درب دستی آکاردئونی
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
درب جمشو آکاردئونی
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
نمایش همه

درب بازشو آکاردئونی

درب آکاردئونی، نوعی محفاظ است که جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب میگردد . لذا از درب بازشو آکاردئونی در جلوی درب مغازه ها، کلینیک ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود.

 

درب حفاظ برای درب آپارتمان

مورد استفاده ترین و معروفترین مدل درب آکاردئونی، مدل سه گل یا سه لوزی است. در این مدل، حفاظ ها به شکل مجموعه ای از شبکه های لوزی هستند. این مدل درب های آکاردئونی می توانند تا ۹۰ درصد امنیت ساختمان را تامین کنند. اگر بخواهید ضریب امنیت درب های آکاردئونی را بیشتر کنید، می توانید تعداد حلقه های قفل را بیشتر کنید. هم چنین می توانید از قفل های مخفی شده در بدنه درب، برای قفل کردن درب آکاردئونی خود استفاده کنید.

حفاظ آکاردئونی

 

در حفاظ آکاردئونی استاندارد باید نکات زیر رعایت شده باشد:

  • کمتر ازسه گل (سه لوزی)نباشد.درب سه لوزی به استاندارد است که هم باعث حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقین می شود و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود.
  • قفل محکم وایمن داشته باشد.
    قسمت ریلی آن روان باشد
  • پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد
  • پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد
  • قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد
  • استفاده از بلرینگ ژاپنی که آرام و باز و بست شود

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکاردئونی اصطلاحا به حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و از جنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده برای فضاهای مختلف استفاده می شود که عمدتا به عنوان یک درب ضد سرقت استفاده می شود، همچنین برای جلوگیری از هدر رفت فضا و ایجاد مزاحمت در مکان هایی مانند درب ورودی پاساژها و …. استفاده می شود.درب های تولید شده در صنایع فلزی حفاظ کمک  دارای دو نوع قفل توکار(قفل سوئیچی) و روکار می باشند که امکان نصب دو یا چند قفل نیز وجود دارد. این درب ها با جوش به خوبی تامین کننده امنیت هستند. موارد بسیاری از پروژه های نصب،برای منازلی بود که دارای درب ضد سرقت بودند و این درب ها توسط سارقین شکسته شده بود!

نرده حفاظ دیوار حیاط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912