تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی
۱۳۹۹/۰۵/۲۰
حفاظ شاخ گوزنی یعنی چه
۱۳۹۹/۰۵/۲۰
نمایش همه

فروش درب آکاردئونی ورودی منزل

ما تنها برخی از مدلهای دربهای آکاردئونی را در موارد زیرشرح میدهیم اما بدانید که تنوع این درب ها خیلی بالا میباشد . مثلا یکی از مدلهای زیر به نام درب آکاردئونی سلطنتی خود به تنهایی یک مدل درب فرفورژه بشمار میرود و صدها طرح از همین مدل میتوانیم تولید کنیم اما مدلهای ۳ گل و ۴ گل رایحترینازن مدل دربها بشمار میرود و تولید آنها در کلیه ابعاد استاندارد و سفارشی شما امکان پذیر میباشد حفاظ کمک بزرگترین تولید کننده و بزرگترین شرکت در زمینه فروش اینترنتی انواع حفاظ و نرده بالای دیوار و همچنین فروش درب آکاردئونی میباشد.

انواع محافظ آکاردئونی

  • حفاظ آکاردئونی ۳ گل ، ۳ گل پیچی و ۳ گل خم و ۴ گل دوبل فرفورژه
  • حفاظ آکاردئونی ۴ گل ، ۴ گل پیچی ، ۴ گل دوبل و ۴ گل خم فرفورژه
  • درب آکاردئونی ایتالیایی فرفورژه
  • درب آکاردئونی سلطنتی فرفورژه
  • و درب های ۳ گل و ۴ گل پرچ مخفی فرفورژه

تولید درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یا همان حفاظ آکاردئونی حفاظ هایی هستند که امروزه بیشتری تنوع آنها را میتوانیم جلو ورودی آپارتمان ها ببینیم و با همان نگاه اول میتوانید تشخیص دهید چه کاربردی دارند . یکی از مهمترین خدمات گل نرده سعید به تولید درب آکاردئونی اختصاص پیدا میکند . این درب ها از جنس آهن فرفورژه از انواع تسمه ها و پروفیل های آهنی تولید و مونتاژ میشوند . ابعاد ، انواع و ویژگیهای دربهای آکاردئونی ۳ گل ، ۴ گل و سایر مدلهای آنها را در مطالب زیر با هم مرور خواهیم کرد . مفتخریم که با بیش از ۱۵ سال در زمینه تولید محصولات آه فرفورژه شما را توانسته ایم همراه کنیم و همچنان در کیفت محصولات خود توانسته ایم رشد چشمگیری داشته باشیم .

جدیدترین حفاظ روی دیوار

مزیت درب آکاردئونی

ممکن است به دلایل بسیاری از جمله کاهش هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درب های ورودی از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده شود. در این حالت درب آکاردئونی دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می‌شود. درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دو لنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌ لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ کمک

به حفاظ کمک خوش آمدید 🤝 برای دریافت قیمت امروز و تخفیفات ما در تماس باشید.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
🤳
1547 770 0912